Objevte lety za nejlepší ceny

Bahamy Andros Island

Počasí Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé svým krásným a tropickým počasím, které se týká i ostrova Andros Island. Tento ostrov se rozprostírá na ploše 5 957 kilometrů čtverečních a je nejen největším ostrovem Baham, ale také jedním z nejkrásnějších.

V období od června do listopadu se na Andros Island vyskytuje největší množství srážek, které mohou být doprovázeny i bouřemi a hurikány. Pokud však žádná bouře není, tak jsou tyto měsíce ideální pro pozorování exotické fauny a flóry tohoto ostrova. Díky velkému množství srážek se zde nachází mnoho přírodních parků, které jsou oázou roztodivných živočichů a rostlin.

V období od prosince do května se na Andros Island střídají období sušších dnů a období deštivých dnů. Zvláště v měsících leden a únoru jsou na ostrově velmi příjemné teploty, které se pohybují kolem 22 °C. V těchto měsících se na Andros Island nachází mnoho turistů, kteří si zde užívají slunce, bílé písky a tyrkysovou hladinu moře.

Teploty na Andros Island bývají velmi příjemné a pohybují se mezi 20 a 30 °C. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Vzhledem k této horké teplotě je nutné dodržovat pitný režim a chránit se před přímým slunečním zářením.

Andros Island je velmi oblíbeným turistickým místem, které nabízí nejen výjimečné počasí, ale také pestré vodní a aktivní sporty, jako jsou potápění, rybaření nebo plavání s delfíny. Pokud hledáte místo na relaxaci a načerpání nových sil, tak Andros Island je správnou volbou.

Konečný verdikt? Andros Island nabízí celoročně příjemné počasí, kde si můžete užít krásné panorámy ostrova a aktivní dovolenou nebo naopak relaxační pobyt u pláže. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, Andros Island Vás jistě nezklame.


Dovolená Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé jako ideální destinace pro dovolenou, a mezi jejich největší poklady patří ostrov Andros. Andros Island je největší ostrov skupiny Bahamských ostrovů a přitahuje turisty svými nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a bohatým podvodním světem.

Na Androsu si každý najde to své. Oblíbenou aktivitou je potápění a šnorchlování, protože ostrov je obklopený korálovými útesy a tichými lagunami. Pod hladinou můžete objevovat neuvěřitelně barevné ryby, želvy, rejnoky a dokonce i pár potopených lodí. Pro milovníky podmořského světa je na Androsu také k dispozici celá řada potápěčských center, které nabízejí kurzy i výlety s průvodcem.

Pokud se na chvíli vymaníte z moře, doporučuje se prozkoumat deštné pralesy a mangrovy, které se táhnou napříč ostrovem. Můžete se vydat na procházku, kde objevíte mnoho endemických rostlin a živočichů. Mezi nejznámějšími atrakcemi jsou Obyčejná jeskyně, průzračná modrá jezera a vodopády.

Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, není na ostrově nouze o možnosti. Můžete navštívit tradiční vesnice a poznat místní obyvatele, kteří vám rádi ukážou jejich způsob života a tradice. Andros je také známý tím, že je domovem výrobce rumu, takže určitě nezapomeňte ochutnat nějaké místní speciality.

Pokud hledáte klid a odpočinek, na Androsu najdete spoustu samoty a klidné pláže. Můžete si pronajmout malý domek nebo si vybrat z nabídky luxusních resortů, které nabízejí veškeré pohodlí a aktivit na jednom místě.

Andros Island je skutečným rájem pro přírodu a plážové milovníky. Pro ty, kteří chtějí zažít něco jiného než jen klasickou dovolenou na pláži, je to ideální destinace. Stačí si jen vybrat z nabídky aktivit a atrakcí a vychutnat si nádhernou dovolenou na tomto krásném bahamském ostrově.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Andros Island


1. Jak se dostanu na Andros Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Andros Island, je letecky. Existují pravidelné lety z hlavního města Bahamy, Nassau.

2. Jak se dostanu z letiště na Andros Island do ubytování?
Odpověď: Většina hotelů a resortů na Andros Island nabízí přepravu ze letiště. Můžete si také pronajmout auto nebo využít místní taxislužby.

3. Jaké jsou nejpopulárnější atrakce na Andros Island?
Odpověď: Mezi nejpopulárnější atrakce na Andros Island patří nekonečné pláže, přírodní rezervace a národní parky, potápění a šnorchlování a rybaření.

4. Kdy je nejlepší čas navštívit Andros Island?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Andros Island je od prosince do května, kdy jsou teploty příjemné a dešťové srážky jsou nižší.

5. Kolik stojí průměrná dovolená na Andros Island?
Odpověď: Cena dovolené na Andros Island se může lišit v závislosti na délce pobytu, vybraném ubytování a aktivitách. Průměrná cena se pohybuje kolem 1500-2000 USD za osobu.

6. Jaké aktivity mohu podniknout na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island můžete provádět různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření, kayaking, turistika nebo prosté užívání krásné pláže.

7. Existují na Andros Island nějaké historické památky?
Odpověď: Ano, Andros Island má bohatou historii a existují zde některé historické památky, jako je například St. Bartholomew Anglican Church nebo Andros Lighthouse.

8. Jaký druh ubytování je na Andros Island k dispozici?
Odpověď: Na Andros Island najdete různé druhy ubytování, včetně luxusních resortů, menších hotelů, soukromých vil a pronájemních apartmánů.

9. Jaké jsou místní speciality v gastronomii na Andros Island?
Odpověď: Na Andros Island se můžete těšit na místní speciality, jako jsou čerstvé plody moře (např. humr, langusta), conch (měkkýš) a tradiční bahamské pokrmy.

10. Jaká je místní kultura na Andros Island?
Odpověď: Místní kultura na Andros Island je ovlivněna africkým a bahamským dědictvím. Můžete se těšit na místní hudbu, tance a umělecká řemesla.


Ubytování Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších turistických destinací na světě a Andros Island, který se nachází na západním pobřeží Baham, je skutečně klenotem v koruně Baham. Ostrov je proslulý svými nádhernými plážemi, průzračnou vodou a bohatým podmořským životem. Pokud plánujete navštívit Bahamy, Andros Island by měl být na vašem seznamu.

Pokud hledáte ubytování na Andros Island, je dobré věnovat pozornost různým možnostem ubytování, které jsou k dispozici. V této části se podíváme na některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island, aby vám pomohly rozhodnout o tom, kde strávíte svůj pobyt na Bahamách.

1. Kamalame Cay

Kamalame Cay je luxusní soukromý ostrov, který se nachází na souostroví Andros v Bahamách. Jedná se o ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Nabízí krásné pláže, klid a velmi osobní prostředí. Kamalame Cay je skvělou volbou pro páry a rodiny.

Celkem nabízí Kamalame Cay 27 vil a apartmánů s vysokým standardem, které jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt. Hosté zde mohou užívat neomezený vodní sporty, včetně potápění, šnorchlování a rybaření, stejně jako soukromou pláž a venkovní bazén. Kromě toho zde najdete také lázně, restauraci a bar.

2. Small Hope Bay Lodge

Small Hope Bay Lodge je rodinný resort, který se nachází na severozápadě Andros Island. Tento resort nabízí všestrannou nabídku zábavy a aktivity, jako je potápění, plachtění, šnorchlování, rybaření a horská kola.

Díky svému jedinečnému umístění zde najdete krásné pláže a klidné vody. Nabízí také několik typů ubytování, včetně vil a apartmánů. Restaurace zde nabízí širokou škálu jídel, včetně bahamských specialit a mezinárodní kuchyně.

3. Tiamo Resort

Tiamo Resort se nachází ve východní části Andros Island a nabízí exkluzivní možnost ubytování v malebné oblasti. Jsou zde k dispozici soukromé vily a apartmány, které jsou vybaveny moderním nábytkem a vybavením.

Tento resort nabízí širokou škálu vodních sportů a turistických aktivit, stejně jako služby lázní. Restaurace zde nabízí širokou škálu chutí, včetně tradiční bahamské kuchyně a mezinárodních jídel.

Výše uvedené jsou jen některé z nejlepších možností ubytování na Andros Island. Bez ohledu na to, které ubytování si vyberete, Andros Island nabízí úžasnou kombinaci nádherné přírody, historie a kultury. Bude to nezapomenutelný zážitek, který ocení všichni, kteří se rozhodnou navštívit toto místo.


Letenka Bahamy Andros Island


Pokud hledáte úžasnou destinaci pro dovolenou plnou relaxace, krásné přírody a nezapomenutelných zážitků, Andros Island na Bahamách může být právě tím pravým místem pro vás. Tato největší z bahamských ostrovů nabízí nádherné pláže, úchvatné korálové útesy a mnoho překvapení pro milovníky přírody.

Jednou z výhod Androsu je, že se sem nedostanete příliš snadno, což zaručuje, že zdejší pláže nejsou přeplněné turisty. Nejbližším dostupným místem je námořní přístav v Nassau, hlavním městě Baham, odkud můžete přejet na letiště a nalétat se na Andros Island. Přímé lety z různých evropských měst jsou také dostupné, což usnadňuje cestování na tento ostrov.

Andros Island je proslavený svými úchvatnými plážemi. Pokud rádi trávíte čas na slunci, můžete si užívat překrásné pláže s bílým pískem a tyrkysově modrým mořem. Pláž Cove je jednou z nejpopulárnějších na ostrově, kde můžete relaxovat a pozorovat tropické ryby a korálové útesy přímo z pobřeží. Dalším místem, které stojí za návštěvu, je Kamalame Cay, odlehlá soukromá pláž, kterou můžete navštívit charterovým nebo soukromým lodním výletem.

Nejen pláže, ale také korálové útesy a podmořský svět Androsu jsou nádherné. Můžete si pronajmout jachtu nebo lodní vybavení a vydat se na objevování mořského života a korálových útesů v národním parku Great Barrier Reef. Pro milovníky potápění je zde také mnoho lokalit, jako je Andros Wall nebo potopená loďo Amoco Cadiz. Budete mít jedinečnou příležitost spatřit žraloky, želvy, manty a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří se zajímají o přírodu a ekosystém ostrova, jsou zde také překrásné přírodní rezervace a močály. Můžete se vydat na procházku Andros Forest nebo navštívit močál Andros. Andros Island je známá také jako domov největšího vodního systému na Bahamách, který je ideální pro rybaření. Můžete si pronajmout lodní vybavení a vyzkoušet štěstí v rybolovu nebo se připojit k rybářskému výletu vedenému místními profesionály.

Na Androsu si můžete užít také místní gastronomii. Většina restaurací se specializuje na čerstvé mořské plody a místní jídla. Můžete ochutnat čerstvé ryby, humra a další speciality z moře. Nezapomeňte si vychutnat také oblíbený bahamský národní nápoj - Bahama Mama.

Při plánování svého výletu na Andros Island nezapomeňte, že se jedná o tropickou destinaci, a tak je dobré si sebou vzít opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, klobouk, plavky, šnorchl a potřeby na potápění.

Andros Island nabízí dovolenou, kterou nezapomenete. Od klidu a relaxace na bílých plážích až po objevování podvodního světa, zde najdete vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou na Bahamách. Rezervujte si letenku a připravte se na úžasné dobrodružství na Andros Island.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky