Objevte lety za nejlepší ceny

Bahamy Rum Cay

Ubytování Bahamy Rum Cay


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě, která je známá svými bílými plážemi, tyrkysovou vodou a úchvatnou přírodou. Mezi mnoho ostrovů, které Bahamy nabízejí, se nachází i malý klenot zvaný Rum Cay. Pokud hledáte klidné a idylické místo pro svou dovolenou, ubytování na Bahamách na ostrově Rum Cay je pro vás ideální volbou.

Rum Cay je malý ostrov, který se nachází v jihovýchodní části Baham. Je obklopen křišťálově čistými vodami Karibského moře a je oblíbeným místem pro potápěče a milovníky vodních sportů. Ostrov je tichý a izolovaný, což ho činí perfektním místem pro úplný odpočinek a relaxaci.

Pokud hledáte ubytování na Rum Cay, na ostrově najdete několik možností. Existují zde malé a útulné hotely, které nabízejí pohodlné pokoje a výhled na oceán. Tyto hotely jsou obklopeny přírodou a umožňují vám vychutnat si klid a pokoj, který je na Bahamách těžko nalezen.

Další možností je pronájem plážových domů či vil. Rum Cay nabízí několik luxusních domů přímo u pláže, které jsou vybaveny moderním vybavením a poskytují soukromí a komfort. Tato možnost je ideální pro ty, kteří hledají větší prostor a vnitřní pohodlí během svého pobytu.

Co se týče aktivit, na Rum Cay je spousta možností. Můžete se věnovat potápění a prozkoumat úchvatné korálové útesy a mořský život, který je v těchto vodách bohatý. Plavání, šnorchlování, rybaření a jízda na vodních skútrech jsou také oblíbené aktivity mezi návštěvníky.

Pokud se chcete vydat na pevninský výlet, můžete se vydat na prohlídku ostrova a objevit jeho krásy a přírodní zajímavosti. Výlety do okolních ostrovů jsou také možné a umožňují vám prozkoumat další úžasná místa v této oblasti.

Pro milovníky pláží je Rum Cay skutečným rájem. Bílé písky a tyrkysová voda jsou zde tak nádherné, že budete mít pocit, že jste se ocitli v ráji. Můžete si užívat slunečních paprsků a relaxovat na pláži nebo se procházet podél pobřeží a obdivovat krásy přírody.

Na Rum Cay najdete také několik restaurací a barů, které nabízejí tradiční bahamskou kuchyni a jiné mezinárodní speciality. Můžete si vychutnat čerstvě připravené mořské plody a další lahůdky, které vám zajistí skvělé gurmánské zážitky.

Když se rozhodnete pro ubytování na Bahamách na ostrově Rum Cay, určitě si užijete klid a relaxaci, kterou tento ostrov nabízí. Bude to dovolená plná krásných pláží, šnorchlování a potápění, objevování přírodních krás a vychutnávání si vodních sportů. Navštivte Rum Cay a zažijte tuto úžasnou destinaci na vlastní kůži.


Počasí Bahamy Rum Cay


Bahamy Rum Cay jsou jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších turistických destinací na Bahamách. Tato malá ostrovní oblast se nachází v Karibiku a láká tisíce turistů každý rok kvůli svému tropickému klimatu, jasně modrému moři a bílým písečným plážím.

V Rum Cay průměrná teplota dosahuje 27 stupňů Celsius. Vzhledem k tomu, že se nachází v tropické části Karibiku, jsou zde teploty poměrně stálé po celý rok.

V období od prosince do dubna jsou dny slunečné, suché a teplé. Průměrná teplota se pohybuje kolem 26 stupňů Celsia a v noci se ochlazuje na 20 stupňů Celsia. Tyto měsíce jsou nejvhodnější pro turistiku, když je příjemné počasí a voda je ideálně teplá na koupání.

Od května do listopadu se Rum Cay nachází v období hurikánů. Tyto bouře mohou být velmi silné a způsobit vážné poškození na ostrově. Proto se tuto dobu nedoporučuje návštěva, než se bouře zcela uklidní.

Pokud se chystáte na Rum Cay, měli byste mít na paměti, že směr větru značně ovlivňuje počasí na ostrově. Většinou fouká východní vítr, který způsobuje, že severní pobřeží je více vystaveno vlnám a průměrný srážkový úhrn je vyšší než na jižním pobřeží.

Je důležité si uvědomit, že počasí je na Bahamách poměrně nevyzpytatelné, protože zde dochází ke krátkodobým bouřím, které mohou být velmi silné a rychlé. Turisté by měli být informováni o počasí na ostrově, což jim umožní plánovat své aktivity na čistém luftu.

Celkově by měli turisté zvolit správnou dobu pro návštěvu ostrova a přesně se informovat o počasí na Bahamách. Pokud máte v úmyslu navštívit ostrov v období hurikánů, měli byste být připraveni na možnost zrušení vaší cesty. Nicméně většina času je Rum Cay neuvěřitelně krásná, což přináší mnoho turistických atrakcí a úžasných příležitostí pro dovolenou.


Letenka Bahamy Rum Cay


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších karibských ostrovních destinací, kam mnoho lidí touží zapadnout do relaxační atmosféry a užít si nádherné pláže, krásnou přírodu a slunce. Mezi mnoha ostrovy Baham patří k těm méně známým i ostrov Rum Cay, který si získává pozornost svým malebným charakterem a klidnou atmosférou.

Rum Cay je malý ostrov s rozlohou pouhých 9,5 kilometrů čtverečních, který se nachází mezi ostrovy San Salvador a Long Island na jihovýchodě Baham. Letenka na Rum Cay může být trochu dražší, než na známější ostrovy, ale stojí určitě za to. Na ostrově se nachází váťahu hodná marina, kde si můžete zapůjčit loď či katamarán a vydat se na nezapomenutelnou plavbu po karibských vodách. Rovněž lze využít mnoho sportovních aktivit, např. rybaření, šnorchlování, potápění nebo surfování, takže příznivci adrenalinových sportů si zde rozhodně přijdou na své.

Na Rum Cay naleznete i několik bary a restaurací, kde si můžete ochutnat místní speciality, ale pozor, na rozdíl od turistických míst nemusí být vždy tak snadné najít otevřenou restauraci. Na druhou stranu, můžete si být jistí, že si vychutnáte skutečné bahamské pochoutky. Mezi nejznámější pak patří grilovaný humr nebo conch salad připravovaný z čerstvých mušlí mořských.

Rum Cay je také vhodným místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Na rozdíl od ostatních ostrovů Baham, na Rum Cay se setkáte s minimem turistů a můžete si tak užít naprostého soukromí na pláži nebo v hotelovém apartmánu nebo vilce.

Pokud se tedy rozhodnete pro letenku na Rum Cay, připravte se na to, že si užijete nejen krásné karibské scenérie, ale také klid a pohodu. Rum Cay je místem, které vás zahřeje na těle i na duši a navždy zůstane v vaší paměti.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Rum Cay


Zde je seznam nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se ostrova Rum Cay na Bahamách:

1. Jak se dostanu na Rum Cay?
- Nejjednodušší způsob je letadlem z hlavního letiště na Bahamách, které se nachází na ostrově New Providence. Existují také příležitostné lodní spoje z dalších ostrovů.

2. Jak dlouho trvá let z hlavního města na Rum Cay?
- Let obvykle trvá asi hodinu, ale toto se může lišit v závislosti na počasí a leteckém provozu.

3. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Rum Cay?
- Nejlepší čas pro návštěvu je obvykle mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí teplé a slunečné. To je také špičková sezóna pro turisty.

4. Co mohu dělat na Rum Cay?
- Rum Cay nabízí mnoho možností pro rekreační aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření, plavání a relaxace na pláži. Můžete také pěšky po ostrově prozkoumávat jeho přírodní krásy.

5. Existuje zde ubytování na ostrově?
- Ano, na Rum Cay se nachází několik hotelů, letovisek a pronájmů dovolených, které nabízí ubytování pro turisty.

6. Jak je zde voda a strava?
- Na ostrově je dostupná sladká voda, kterou lze pít. Existuje také několik restaurací a barů, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni.

7. Je zde na ostrově možnost pro nákupy?
- Na Rum Cay jsou omezené možnosti pro nákupy. Existují některé obchody, které nabízejí základní potřeby a suvenýry.

8. Jaké jsou vstupní náklady na ostrov?
- Na ostrově Rum Cay je nutné zaplatit vstupní poplatek, který slouží k ochraně a udržování přírody. Konkrétní poplatek se může lišit, ale je obvykle relativně malý.

Mějte na paměti, že odpovědi na tyto otázky se mohou měnit v závislosti na aktuální situaci na ostrově, a proto je důležité si zjistit nejnovější informace před plánováním návštěvy Rum Cay.


Dovolená Bahamy Rum Cay


Bahamy jsou oblíbenou destinací pro dovolenou díky svým nádherným plážím, teplému moři a exotické atmosféře. Mezi mnoha ostrovy, které tvoří Bahamy, se nachází i ostrov Rum Cay. Tento malý a tichý ostrov leží v Atlantiku, asi 420 kilometrů jihovýchodně od Miami.

Rum Cay je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí užít klidné a relaxační dovolené s nádhernou přírodou a výjimečnými možnostmi šnorchlování a potápění. Na ostrově není příliš komerčního ruchu, což umožňuje návštěvníkům prozkoumávat nedotčené pláže a korálové útesy.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí na Rum Cay je známá pláž Sombrero. Je známá svou bílou, jemnou pískovou pláží a tyrkysově modrou vodou. Na této pláži si můžete užívat slunce, relaxovat a procházet se po pláži. Mnoho návštěvníků si přijde také užít koupání v teplém moři a šnorchlování. Korálové útesy poblíž pláže jsou plné různých druhů exotických ryb a mořských organismů.

Pro milovníky potápění je Rum Cay také neuvěřitelným místem. V blízkosti ostrova se nachází mnoho potápěčských lokalit s bohatým mořským životem a potopenými vraky lodí. Potápěči mají možnost objevovat krásu podvodního světa, procházet se kolem korálových útesů a pozorovat různé druhy ryb a žraloků.

Rum Cay je také známo svou přátelskou atmosférou a pohostinnými obyvateli. Místní lidé jsou ochotní sdílet svou kulturu a zvyky s návštěvníky. Existuje několik malých místních restaurací, které nabízejí tradiční bahamské pokrmy a další speciality, jako je čerstvý rybolov a mořské plody. Můžete si také vychutnat osvěžující nápoj v jedné z místních barevných barev nebo navštívit místní obchod s rukodělnými výrobky.

Pokud hledáte dovolenou plnou klidu, neuvěřitelné přírody a možnosti pro průzkum pod vodou, pak je Rum Cay správnou volbou pro vás. Tento malý ostrov nabízí všechny ingredience pro perfektní dovolenou a zároveň vám umožní uniknout od rušného světa a odpočinout si. Navštěvte Bahamy a přijďte objevit nádherný ostrov Rum Cay.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky