Objevte lety za nejlepší ceny

Bahamy San Salvador Island

Letenka Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na Karibiku a San Salvador Island není výjimkou. Tato malá, vzdálená oblast nabízí úžasné pláže, křišťálově čisté vody a nezapomenutelné zážitky.

Když hledáte letenky na Bahamy, San Salvador Island by měl být rozhodně na vašem seznamu. Nachází se v centrální části Baham a je jednou z nejkrásnějších částí ostrova. Letenky na Bahamy jsou relativně cenově dostupné, zejména během mimo sezóny.

San Salvador Island nabízí řadu aktivit jak pro relaxaci tak i pro dobrodružství. Mezi nejoblíbenější patří potápění, kde se můžete podívat na úžasné podvodní světy a objevovat nádherné korálové útesy a tropické ryby. Kromě toho můžete také surfovat, windsurovat, rybařit a procházet se po pláži. Pokud máte rádi historii, můžete navštívit muzea a poznat historii San Salvador Island.

Mezi nejkrásnější pláže patří French Leave Beach, která se nachází v jižní části ostrova. Tato pláž je obklopena palmami a nabízí dokonalou kombinaci bílého písku a modré vody. Navíc tam najdete mnoho stínů a služeb, jako jsou toalety, sprchy a parkoviště.

Další pláží, kterou stojí za to navštívit, je Grotto Beach. Tato pláž se nachází v blízkosti Grotto Blue Hole subterranean Cave System, což je řada jeskyní, kterou můžete prozkoumat během své návštěvy.

San Salvador Island není příliš velký, takže můžete celý ostrov projet anebo si půjčit automobil a projet se vlastním tempem. Kromě toho se zde nachází mnoho hotelů a resortů. Vybrat si můžete ze široké nabídky ubytování podle vašeho rozpočtu.

Závěrem bychom rozhodně doporučili návštěvu San Salvador Island na Bahamách. Je to skvělé místo pro relaxaci i dobrodružství, které Vám určitě zůstanou v paměti navždy. Vydejte se na Bahamy a zažijte nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě, a San Salvador Island, který se nachází na jihovýchodní části souostroví, není žádnou výjimkou. Tato ostrovní oáza je známá svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Pokud se chystáte navštívit San Salvador Island, jistě vás zajímá, jaké možnosti ubytování zde najdete.

San Salvador Island má řadu pečlivě vybraných hotelů a resortů, které uspokojí různé potřeby a rozpočty návštěvníků. Nejpopulárnější ubytování se nachází přímo na pláži, díky čemuž si můžete užít výhled na krásný karibský moře. Tyto hotely nabízejí luxusní pokoje a apartmány s moderním vybavením a možností relaxace na soukromých terasách nebo balkonech. Vybavení v nich zahrnuje často plně vybavené koupelny, klimatizaci, minibary a televizory. K dispozici je i bezplatné Wi-Fi připojení.

Pro ty, kteří preferují menší, klidnější a intimnější prostředí, je zde také nabídka menších hotely a penzionů. Tyto ubytovací zařízení mohou být přímo na pláži nebo v blízkosti ní, a zaručují vám klid a relaxaci. Tyto hotely obvykle nabízejí základní vybavení, jako jsou pokoje s vlastní koupelnou, ventilátory a restaurace. I přesto jsou zde poskytovány příjemné pokoje, které vám poskytnou vhodné zázemí pro váš pobyt na San Salvador Island.

Pokud preferujete větší flexibilitu a možnost se sami vařit, můžete zvážit pronájem soukromého apartmánu nebo vily. Tyto ubytovací možnosti nabízejí plně vybavenou kuchyň a vlastní prostor s omezenými okolními rušivými vlivy. Pronájem vil a apartmánů je také ideální pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít větší prostor a soukromí.

San Salvador Island je malebný ráj, který je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout stresu velkoměsta a užít si klidnou dovolenou. Nezáleží na tom, zda preferujete luxusní plážové hotely nebo klidnou vilu, ubytování na San Salvador Island jistě splní vaše očekávání. Příjemné prostředí, krásná příroda a bílé pláže jsou připraveny vás přivítat a nabídnout nezapomenutelný pobyt na Bahamách.


Dovolená Bahamy San Salvador Island


San Salvador Island je jednou z největších atrakcí Baham. Tato nádherná ostrovní destinace láká turisty z celého světa svou krásnou přírodou, bílými písčitými plážemi a průzračnými tyrkysovými vodami.

San Salvador Island se nachází v Atlantském oceánu a je součástí souostroví Bahamských ostrovů. Ostrov se rozprostírá na ploše 163 čtverečních kilometrů a jeho pobřeží je dlouhé přes 80 kilometrů. Na ostrově žije přibližně 950 obyvatel, kteří se většinou živí rybolovem a turistickým ruchem.

Jednou z největších atrakcí ostrova je jeho nádherná příroda. San Salvador Island je domovem mnoha druhů živočichů, včetně korálů, ryb a ptáků. Odvážní vyznavači potápění zde mohou objevovat úžasné korálové útesy a fantastické podvodní scenérie. Tyturští a dravforští želvy jsou dalším přírodním pokladem, který můžete spatřit při potápění nebo šnorchlování.

Pro milovníky plážového odpočinku zde San Salvador Island nabízí mnoho skvělých možností. Na ostrově se nachází několik nádherných pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou. Pláž French Bay a Grotto Beach jsou velmi oblíbené mezi turisty, kteří sem přijedou relaxovat a opalovat se. Pokud hledáte klidnější a odlehlé místo, můžete navštívit pláže na severní straně ostrova, kde pravděpodobně budete jedinými návštěvníky.

Historicky je San Salvador Island známý jako první místo, kde Kryštof Kolumbus přistál při své plavbě do Nového světa. Existuje replika plavidla a památník, které připomínají tento významný moment. Turisté mohou navštívit také Muzeum Kryštofa Kolumba, kde si mohou prohlédnout různé artefakty spojené s jeho cestami.

Lákadlem San Salvador Island je také jeho místní kultura a tradiční jídlo. Můžete ochutnat místní speciality, jako například rybí pokrmy, conche (místní mušle) a další pochoutky připravené z čerstvých ingrediencí. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a rádi se podělí o své tradice a zvyklosti.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách, San Salvador Island je skvělou volbou. Nabízí jedinečnou kombinaci fantastické přírody, krásných pláží a zajímavé historie. Ať už se chcete opalovat na pláži, potápět se v tyrkysových vodách nebo objevovat místní kulturu, San Salvador Island má pro každého turistu něco k nabídnutí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy San Salvador Island


1. Jak se dostanu na San Salvador Island na Bahamách?
Odpověď: Nejbližším mezinárodním letištěm je Nassau, hlavní město Baham. Po příletu do Nassau se můžete dostat na San Salvador Island buď letecky nebo trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na San Salvador Island?
Odpověď: Na ostrově San Salvador najdete několik krásných pláží, jako například French Bay Beach, Grotto Beach nebo Fortune Beach.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit San Salvador Island?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu San Salvador Island je mezi prosincem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a déšť je méně pravděpodobný.

4. Co si vzít s sebou na San Salvador Island?
Odpověď: Doporučuje se vzít si plavky, opalovací krém, lehké oblečení, sandály, ručníky a ochranné prostředky proti komárům.

5. Jaké aktivity a atrakce jsou na San Salvador Island k dispozici?
Odpověď: Na ostrově si můžete užít šnorchlování, potápění, rybaření, plavání s delfíny, objevování jeskyní a návštěvu historických památek, jako je Columbus Monument.

6. Kam se ubytovat na San Salvador Island?
Odpověď: Na San Salvador Island najdete různé možnosti ubytování, včetně malých hotelů, plážových resortů a pronájmu soukromých domů či apartmánů.

7. Jaké jsou místní speciality bahamské kuchyně na San Salvador Island?
Odpověď: Mezi oblíbené speciality bahamské kuchyně na ostrově patří závitky z Baham, rybí pokrmy, šťavnaté exotické ovoce a bahamský rum.

8. Jaké jsou nejlepší místa pro šnorchlování a potápění na San Salvador Island?
Odpověď: Nejlepšími místy pro šnorchlování a potápění na San Salvador Island jsou například pláž Sandy Point, Grotto Wall, Pigeon Creek nebo Grouper Hole.

9. Kolik stojí stravování na San Salvador Island?
Odpověď: Ceny stravování na San Salvador Island se mohou lišit v závislosti na typu restaurace a jídla, ale obvykle jsou střední až vyšší.

10. Jak dlouho by měla být plánována návštěva San Salvador Island?
Odpověď: Na San Salvador Island si můžete užít krátkodobou dovolenou na několik dní, ale pokud chcete prozkoumat více atrakcí a relaxovat na pláži, doporučuje se pobyt na týden nebo déle.


Počasí Bahamy San Salvador Island


Bahamy jsou souostroví v Karibském moři, které je známé svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a sluncem, které svítí po většinu roku. Jedním z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti je San Salvador Island.

San Salvador Island je malý korálový ostrov, který se nachází na východě Bahamského souostroví. Měří pouhých 14 kilometrů na délku a 6 kilometrů na šířku, což z něj dělá jedno z nejmenších míst na Bahamách. Přesto však nabízí nádhernou přírodu a pestrost aktivit, které lákají turisty z celého světa.

Jedním z hlavních lákadel San Salvador Island je jeho úchvatná plážová scéna. Ostrov je obklopen rozlehlými plážemi s jemným bílým pískem a tyrkysovou vodou. Pláže zde nejsou přeplněné turisty, takže si zde můžete vychutnat klid a relaxaci v příjemném tropickém prostředí.

Pro milovníky vodních sportů je San Salvador Island ideálním místem k potápění nebo šnorchlování. Pod hladinou můžete objevovat úžasný podmořský svět s korálovými útesy, rybami různých barev a dalšími mořskými tvory. Existuje zde také několik potápěčských center, která nabízejí profesionální vedení a vybavení.

San Salvador Island je také bohatý na historii a kulturu. Zdejší muzeum představuje příběh ostrova a jeho původních obyvatel, Lucayanů. Můžete se dozvědět o jejich životech, tradicích a jejich spojení s přírodou. Pro milovníky historie je zde také kostel Christophera Columba, který přistál na Bahamách před mnoha lety.

Pokud se vydáte na exkurzi, můžete navštívit také Newtonův záliv, který je chráněnou rezervací. Zde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a dalších živočichů. Krásná příroda a nádherné výhledy jsou zde zaručeny.

Počasí na San Salvador Island je převážně slunečné a teplé po celý rok. Teploty se pohybují kolem 25-30 °C a voda je příjemně teplá, což je ideální pro vychutnání si plážových aktivit.

San Salvador Island je skvělým místem pro dovolenou, zejména pro ty, kteří milují slunce, pláže a vodní sporty. Tento malý ostrov vás okouzlí svou krásou a klidem, který zde panuje. Jestliže plánujete cestu na Bahamy, San Salvador Island by měl být na vašem seznamu míst k návštěvě.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky