Objevte lety za nejlepší ceny

Barbados Sunbury Plantation House

Dovolená Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Karibiku. Tato malá ostrovní země nabízí nejen krásné pláže a teplé moře, ale také bohatou historii a kulturu. Jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí na Barbadosu je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House je historický statek z 18. století, který se nachází v parishu Saint Philip na východním pobřeží Barbadosu. Během své existence byl Sunbury Plantation House nejdříve využíván jako cukrová plantáž a později byl přeměněn na penzion a turistickou atrakci.

Návštěvníci mohou projít po krásných zahradách a návštěvou interiéru domu. Zde si mohou prohlédnout originální nábytek, porcelán, mosazné nádobí, historické knihy a další artefakty. Každá místnost je krásně zařízena a zdobena, takže návštěvníci si mohou představit život na plantáži v průběhu 18. a 19. století.

Po prohlídce historického domu se návštěvníci mohou projít po okolí, kde si mohou prohlédnout rozlehlou zahradu, kde rostou mnoho druhů rostlin, květin a stromů. Tato zahrada nabízí návštěvníkům krásný pohled na okolí a návštěvníci se mohou ukázat, jak krásná může být příroda v Karibiku.

V případě, že návštěvníci touží po dalších zážitcích, mohou se podívat na Farmhouse Café, který se nachází na pozemku. Zde si mohou vychutnat nejrůznější místní speciality, které jsou připraveny z čerstvých a sezónních ingrediencí.

Celkově lze říci, že Sunbury Plantation House nabízí turistům nejen historický a kulturní zážitek, ale také krásný výhled na Karibik a vynikající stravu. Pokud hledáte neobyčejnou dovolenou, neváhejte a vydejte se do Barbadosu a navštivte tuto historickou plantáž. Je to skvělé místo pro rodinnou dovolenou nebo pro páry, kteří hledají romantické místo pro svou dovolenou.


Letenka Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je krásný karibský ostrov, který je známý svou bohatou historií a krásnými plážemi. Jedním z nejzajímavějších míst, které si můžete na Barbadosu prohlédnout, je Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House se nachází v jihozápadní části ostrova a je jednou z nejlépe zachovalých a nejstarších plantážních budov v celém Karibiku. Tato koloniální stavba pochází z 17. století a nabízí živý pohled na bohatství a luxus, který zde kdysi existoval.

Dům je elegantní dvoupodlažní budova, postavená z vápence a omítnutá bílou barvou. Charakteristická pro koloniální architekturu, stavba zdůrazňuje prostorné prostory s vysokými stropy, velkými okenicemi a zdobenými verandami. Na verandách najdete pohodlný nábytek, na kterém si můžete odpočinout a užít si úchvatný výhled na rozlehlou zahradu.

Sunbury Plantation House je známa také svým velkým sbírkou starožitných nábytků a artefaktů z období koloniálního Barbadosu. Uvnitř domu najdete mnoho historických předmětů, jako jsou ručně vyšívané závěsy, porcelánové talíře a jiné dekorativní předměty. Procházka po těchto prostorách vám umožní cestu do minulosti a pochopení života na plantážích v této oblasti.

Na okolních pozemcích si můžete prohlédnout také plantáž cukrové třtiny. Při prohlídce můžete vidět, jak bylo kdysi zpracováváno toto sladké zlato, a také se dozvíte více o dějinách otrokářství na Barbadosu. Návštěva této plantáže je dojemným připomínáním temných stránek minulosti, ale také důležitého místa v historii tohoto ostrova.

Sunbury Plantation House je také oblíbenou destinací pro svatby a jiné slavnostní události. Mnoho lidí si tuto nádhernou lokalitu vybírá pro svůj výjimečný šarm a atmosféru. Pro milovníky historie a architektury je návštěva Sunbury Plantation House nezapomenutelným zážitkem.

Pokud plánujete cestu na Barbados, nezapomeňte navštívit Sunbury Plantation House. Toto úchvatné místo vám přiblíží historii ostrova a poskytne vám zážitek z návratu do minulosti. Nechte se unést krásou koloniální architektury a užijte si okouzlující pohled na zářivý ostrov Barbados.


Počasí Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je karibský ostrov, který je známý svým nádherným počasím a úchvatnými plážemi. Jedním z nejpůsobivějších historických míst na ostrově je Sunbury Plantation House, které nabízí nejen nádhernou architekturu, ale i fascinující pohled na historii a kulturu Barbadosu.

Sunbury Plantation House se nachází v oblasti St. Philip, nedaleko od hlavního města Bridgetown. Původně postavený v roce 1660, dům je jednou z nejstarších historických budov na Barbadosu a představuje živý důkaz o koloniální minulosti ostrova.

Během návštěvy Sunbury Plantation House budete ohromeni jeho okouzlující architekturou. Dům zachovává původní koloniální styl a vnitřek je zdoben luxusním nábytkem a předměty, které odkazují na bohatou minulost. Každá místnost v domě má svůj vlastní příběh a vy si můžete představit, jak kdysi bohatí majitelé žili v těchto elegantních prostorách.

Ale Sunbury Plantation House není jen o architektuře a nábytku. Je také fascinujícím oknem do minulosti Barbadosu. Na prohlídce si můžete prohlédnout expozice, které ukazují historii ostrova, včetně období otroctví a jeho vlivu na místní kulturu. Poté můžete projít okouzlujícími zahradami, které jsou plné barevných květin a exotických rostlin. Zde si můžete také prohlédnout sušárnu s cukrovou třtinou, která v minulosti hrála klíčovou roli v barbadoské ekonomice.

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na příjemné počasí, které vás na Barbadosu vítá. Ostrov je známý svým tropickým klimatem, které nabízí teplé teploty po celý rok a stálý větřík od moře. To znamená, že když navštívíte Sunbury Plantation House, můžete se těšit na příjemnou teplotu a slunečné nebe.

Kombinace slunečného počasí a návštěvy středověkého domu Sunbury Plantation House je vynikající způsob, jak prozkoumat a lépe pochopit bohatou historii a kulturu Barbadosu. Bez ohledu na to, zda jste milovník historie, architektury nebo jednoduše jen relaxace na krásných plážích, tato atrakce vás nezklame.

Takže až se vydáte na slunný Barbados, nezapomeňte navštívit Sunbury Plantation House. Tento historický poklad je skvělým místem pro objevování minulosti ostrova a poznávání jeho fascinující historie a kultury. A když se projdete zahradami a ocitnete se pod slunečním paprskem, pochopíte, proč je Barbados známý jako „ostrov slunce“.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Sunbury Plantation House


Dotaz: Jak se dostat do Sunbury Plantation House z Bridgetownu?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Sunbury Plantation House z Bridgetownu, je cestovat po silnici ABC Highway směrem na jihozápad. Po několika kilometrech vyjeďte na Exit 3 a pokračujte směrem na jihozápad podél silnice A6. Sunbury Plantation House bude po levé straně cesty.

Dotaz: Kdy je otevřeno muzeum Sunbury Plantation House?
Odpověď: Sunbury Plantation House je otevřené pro veřejnost každý den od 9:00 do 17:00 hodin.

Dotaz: Kolik za vstupné do Sunbury Plantation House?
Odpověď: Vstupné do Sunbury Plantation House závisí na věku a národnosti návštěvníka. Dospělí z Barbadosu platí 35 BBD, dospělí z ostatních zemí platí 40 BBD. Děti do 12 let platí 17 BBD a děti do 5 let mají vstup zdarma.

Dotaz: Hostuje Sunbury Plantation House nějaké kulturní akce?
Odpověď: Ano, Sunbury Plantation House hostuje různé kulturní akce, včetně tradičních karibských tanců a koncertů. Informace o plánovaných akcích naleznete na webové stránce muzea.

Dotaz: Můžu si zakoupit suvenýry v Sunbury Plantation House?
Odpověď: Ano, v muzeu Sunbury Plantation House je k dispozici obchod se suvenýry, kde si můžete zakoupit mnoho různých výrobků, jako jsou keramika, trička, šperky a další unikátní produkty lokálních umělců a řemeslníků.

Dotaz: Existuje v Sunbury Plantation House restaurace?
Odpověď: Ano, v Sunbury Plantation House je restaurace jménem Courtyard Bistro, kde si můžete vychutnat tradiční karibskou kuchyni v historickém prostředí. Restaurace je otevřená každý den od 11:00 do 16:00 hodin.


Ubytování Barbados Sunbury Plantation House


Barbados Sunbury Plantation House: Elegantní ubytování v historické budově

Pokud hledáte ubytování na Barbadosu, které vás přenese zpět v čase a nabídne jedinečnou atmosféru, neměli byste minout návštěvu Sunbury Plantation House. Tato elegantní historická budova se nachází v blízkosti hory Sunbury v jižní části ostrova a nabízí hostům nezapomenutelné zážitky.

Sunbury Plantation House je jedna z nejstarších a nejlépe zachovaných plantáží na Barbadosu. Tato budova pochází ze 17. století a byla kdysi sídlem bohatých plantážních majitelů. Dnes je Sunbury Plantation House přeměněna na luxusní hotel, který si udržuje svůj historický šarm.

Při příjezdu na Sunbury Plantation House budete ohromeni jeho nádhernou architekturou. Budova je postavena v koloniálním stylu, s bílými stěnami a elegantními dřevěnými detaily. Interiér nabízí elegantní zařízení a kombinaci tradičních a moderních prvků, které zajišťují pohodlí a uvolněnou atmosféru.

V Sunbury Plantation House je celkem osmnáct pokojů a apartmánů, každý s vlastní koupelnou a moderním zařízením. Pokoje jsou prostorné, vkusně zařízené a nabízejí krásný výhled do okolní zahrady. Některé pokoje mají také terasu nebo balkon, kde si můžete vychutnat nádherné výhledy na plantáže a okolní krajinu.

Na Sunbury Plantation House se hostům nabízí také restaurace, kde si mohou vychutnat tradiční barbadoskou kuchyni. Restaurace je známá svými čerstvými a vysoce kvalitními ingrediencemi, které jsou inspirací z okolní farmy. Večeřet zde je opravdový gastronomický zážitek.

Pokud máte zájem o historii, Sunbury Plantation House vám poskytne unikátní možnost prozkoumat minulost Barbadosu. Uvnitř budovy najdete muzeum, které vás provede historií plantáže a ukáže vám tradiční nástroje a zařízení, které byly používány v minulosti. Muzeum je velmi informativní a poskytuje pohled do života a práce na plantážích v minulých staletích.

Když se z hotelu venturetě do okolí, čeká na vás nespočet aktivit a památek. Můžete navštívit blízkou pláž, kde si můžete užít slunečního svitu a slané moře. Také se můžete vydat na výlety do okolního města Bridgetown, které je plné historických památek a obchodů. Nezapomeňte navštívit také některé z nejznámějších rumových palíren na ostrově, které nabízejí ochutnávky rumu.

Barbados Sunbury Plantation House je skvělým místem pro ty, kteří hledají harmonii mezi historií a luxusním ubytováním. Tato historická budova nabízí hostům příležitost proniknout do minulosti, zatímco si užívají současné pohodlí. Pokud hledáte jedinečnou dovolenou na Barbadosu, neváhejte si zamluvit pobyt v Sunbury Plantation House.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky