Objevte lety za nejlepší ceny

Burkina Faso Nazinga Reserve

Ubytování Burkina Faso Nazinga Reserve


Burkina Faso je jednou z nejzajímavějších zemí na africkém kontinentu. Nachází se zde mimořádně bohatá příroda a nespočet atraktivních míst k návštěvě. Jedním z nejvýjimečnějších míst, které Burkina Faso nabízí, je rezervace Nazinga.

Rezervace Nazinga se nachází přibližně 80 kilometrů jižně od hlavního města Ouagadougou. Tato rezervace je vyhlášena jako národní park a patří mezi největší chráněné oblasti v zemi. Je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, antilop, buvolů, zebů a šelem.

Ubytování v rezervaci Nazinga je jedinečným zážitkem. Můžete si zde zvolit buď klasický hotel, který se nachází v blízkosti rezervace, nebo můžete zažít autentickou africkou atmosféru a zůstat ve stanu. V rezervaci jsou k dispozici stanová městečka s vybavením, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou divočinu.

Pro milovníky dobrodružství je zde možnost přespání v jedné z několika opatrovaných chatrčí, které se nacházejí ve stromech. Tato jedinečná forma ubytování vám umožní pozorovat zvířata z blízka, aniž byste jim vadili. Je to nezapomenutelný zážitek, který vás přenese přímo do srdce africké divočiny.

Během pobytu v rezervaci Nazinga nezapomeňte využít možností, které rezervace nabízí. Můžete si například objednat safari ve vozidle s průvodcem, který vás provede skrz rezervaci a ukáže vám neuvěřitelnou různorodost zdejší fauny a flóry. Můžete také využít možnost vyjížďky na koni a prozkoumat tak rezervaci z jiné perspektivy.

Rezervace Nazinga je také domovem pro unikátní druh nosorožce savanového, který je vzácným a ohroženým druhem. Můžete se účastnit expedice, která se vydává za tímto vzácným zvířetem a sledovat, jak je chráněn a sledován odborníky na ochranu přírody.

Ubytování v rezervaci Nazinga v Burkina Faso je nejenom luxusním dovoleným, ale také příležitostí prozkoumat a objevovat nádhernou africkou přírodu. Pokud toužíte po dobrodružství a máte rádi vzácná zvířata, je toto místo pro vás to pravé. Rezervace Nazinga vám nabízí zážitky, které si na celý život zapamatujete.


Dovolená Burkina Faso Nazinga Reserve


Burkina Faso je země ležící v západní Africe, která nabízí neuvěřitelné kulturní bohatství, nádhernou přírodu a mnoho dobrodružných aktivit pro turisty. Jedním z nejvýznamnějších turistických cílů země je Nazinga Reserve, která se nachází nedaleko města Koudougou.

Nazinga Reserve je jedinečným místem, které láká přírodovědce, vědce, fotografy a příznivce safari z celého světa. Tato rezervace byla založena v roce 1979 a rozkládá se na ploše přes 97 000 hektarů. Je domovem mnoha vzácných druhů zvířat, jako jsou sloni, lvi, nosorožci, žirafy, antilopy, krokodýli a mnoho dalších.

Pro turisty, kteří sem přijíždějí, je zde mnoho aktivit a zážitků, které si mohou užít. Jednou z nich je safari, které je populární mezi milovníky divoké přírody. Turisté mají možnost projet se po rezervaci s profesionálním průvodcem a vidět zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vidět stádo slonů, jak se koupou v bažinách, nebo lva, jak si odpočívá pod stromem, je neuvěřitelným zážitkem.

Další aktivitou, která stojí za vyzkoušení, je pěší turistika. Rezervace nabízí mnoho tras, které vedou přes nádherné plochy savan, lesy a bažiny. Tato zkušenost umožňuje turistům výjimečně blízký kontakt s přírodou a možnost pozorovat zvířata i rostliny zblízka.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o biodiverzitě této oblasti, je tu také možnost navštívit Nazinga Eco-muzej, které poskytuje informace o místních druzích zvířat a rostlin a také podporuje ochranu rezervace.

Pokud plánujete svou dovolenou v Burkina Faso, Nazinga Reserve je určitě jedno míst, které nemůžete vynechat. Příroda je tu nepopsatelně krásná a široké spektrum zvířat nabízí vynikající příležitost pro safari. Navíc, rezervace má také pozitivní dopad na místní ekonomiku a společenství, protože zaměstnává místní průvodce a personál.

V Nazinga Reserve můžete zažít jedinečné dobrodružství, které vám poskytne vzpomínky na celý život. Budete fascinováni krásnou krajinou, vyjímečným zvířecím světem a vřelým přijetím místních obyvatel. Burkina Faso a Nazinga Reserve jsou skvělým místem pro ty, kteří hledají dovolenou plnou přírody, dobrodružství a poznání.


Nejčastější dotazy a odpovědi Burkina Faso Nazinga Reserve


1. Jaké zvířata lze vidět na rezervaci Nazinga v Burkina Faso?
Odpověď: Na rezervaci Nazinga lze vidět slony, buvoly, žirafy, antilopy, levharty, hyeny a mnoho dalších druhů zvířat.

2. Kde se nachází rezervace Nazinga v Burkina Faso?
Odpověď: Rezervace Nazinga se nachází v jižní části Burkiny Faso, zhruba 150 km od Ouagadougou.

3. Je nutné mít pro vstup na rezervaci Nazinga nějaké speciální povolení?
Odpověď: Pro vstup na rezervaci Nazinga není nutné mít žádné speciální povolení.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu rezervace Nazinga v Burkina Faso?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu rezervace Nazinga je od prosince do března, kdy je nejmenší šance na dešťové srážky a zvířata jsou nejaktivnější.

5. Je možné v rezervaci Nazinga v Burkina Faso přespat?
Odpověď: Ano, v rezervaci Nazinga je možné přenocovat v kempech nebo chatkách.

6. Může být návštěva rezervace Nazinga nebezpečná?
Odpověď: Návštěva rezervace Nazinga může být nebezpečná, zejména pokud nenásledujete bezpečnostní pokyny a nepoužíváte správné vybavení. Je důležité mít na paměti, že zvířata jsou divoká a mohou být nevypočitatelná.


Počasí Burkina Faso Nazinga Reserve


Burkina Faso, malá západoafrická země, je známá svým rozmanitým a změnlivým počasím. A jedním z nejzajímavějších míst, kde můžete zažít tuto rozmanitost, je Nazinga Game Reserve.

Nazinga Game Reserve se nachází v jižní části země a je jedním z největších přírodních rezervací v zemi. Tato rezervace je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, levhartů, krokodýlů a mnoha dalších. Navštěvování této rezervace je jedinečným způsobem, jak poznat africkou divočinu a zároveň se seznámit s místními kulturami.

Nazinga Game Reserve se nachází v regionu, který se vyznačuje tropickým podnebím. V oblasti panují dvě hlavní sezóny - suchá a deštivá. Suchá sezóna trvá obvykle od listopadu do března a je charakterizována vysokými teplotami a minimálním srážkovým úhrnem. Teploty se v této době pohybují mezi 30 a 40 stupni Celsia, což může být pro některé lidi náročné.

Deštivá sezóna začíná obvykle v dubnu a trvá až do října. V této době přichází do rezervace silné deště a zelenější krajina. Srážky jsou obvykle hojné a teploty klesají na příjemných 25 až 30 stupňů Celsia. Tato doba je ideální pro safari, protože zvířata se lákají k vodním zdrojům a je možné je pozorovat ve větším množství.

Navštěvování Nazinga Game Reserve závisí na vašich preferencích a na tom, co chcete zažít. Pokud preferujete suché a horké počasí, je lepší navštívit rezervaci v suchém období. Pokud vás však zajímá bohatá fauna a příroda, pak je deštivá sezóna tou nejlepší volbou.

Při návštěvě rezervace je důležité si zapamatovat, že počasí může být velmi proměnlivé. Bylo by tedy vhodné přibalit si pláštěnku nebo deštník, neboť se srážky mohou vyskytnout i během suché sezóny. Také byste měli zvážit nošení lehkého, ale ochranného oblečení kvůli silnému slunci.

Celkově lze říci, že počasí v Nazinga Game Reserve je velmi různorodé a závisí na sezóně. Každá sezóna však nabízí něco jedinečného a fascinujícího, co zajisté ocení každý návštěvník. Ať už se rozhodnete navštívit rezervaci v suchém nebo deštivém období, můžete si být jisti, že zažijete nezapomenutelné dobrodružství v srdci africké divočiny.


Letenka Burkina Faso Nazinga Reserve


Burkina Faso Nazinga Reserve je jedním z nejúchvatnějších a nejzajímavějších míst, která si můžete v této africké zemi užít. Pokud hledáte dobrodružství, neváhejte a zarezervujte si letenku do Burkina Faso, abyste mohli tuto rezervaci navštívit.

Rezervace se rozkládá na ploše více než 1 000 km² a hned po příjezdu do této oblasti budete mít pocit, jako byste se dostali do úplně jiného světa. Nazinga Reserve je domovem pro mnoho druhů zvířat, jako jsou sloni, opice, antilopy, gepardi, nosorožci, šakalové a mnoho dalších.

Jedním z největších zážitků na této rezervaci je pozorování slonů. Když se vydáte na sloní safari, budete mít možnost sledovat je při hraní si s mláďaty, hledání potravy či ochraně svého stáda. Je to skvělá příležitost k pozorování těchto ohromných tvorů v jejich přirozeném prostředí.

Dalším nezapomenutelným zážitkem na Nazinga Reserve jsou noční safari. Po setmění se můžete vydat na prohlídku divočiny a sledovat zvířata, která jsou aktivní v noci. Kromě toho, můžete si také užít sledování zákulisí afrického života, jakým jsou tance, hraní na bubny a zpěv, které si místní lidé užívají.

Pro ty, kteří milují přírodu, je Nazinga Reserve bezpochyby tím nejlepším místem, které si v Burkina Faso můžete vychutnat. Rezervace nabízí neuvěřitelnou škálu rostlin, zvířat a ptáků, které stojí za to obdivovat.

Pokud se rozhodnete navštívit Nazinga Reserve, je třeba si zařídit povolení a pokud možno, kontaktovat místní výletní kancelář, která vám poskytne lepší informace o tom, co si tam můžete užít.

Celkově by se dalo říci, že letenka do Burkina Faso Nazinga Reserve je investicí do zážitků, jako žádný jiný. Je plná dobrodružství a nezapomenutelných zážitků, což ji dělá ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat více než jen běžné turistické cíle.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky