Objevte lety za nejlepší ceny

Cyprus Nissi Beach

Nejčastější dotazy a odpovědi Cyprus Nissi Beach


1. Jaký je nejlepší způsob dopravy z letiště do Nissi Beach v Kypru?
- Nejlepší způsob dopravy je taxislužba nebo pronájem auta.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity na Nissi Beach?
- Nejlepší aktivity jsou vodní sporty, plážový volejbal, noční kluby, restaurace a bary.

3. Má Nissi Beach k dispozici parkoviště?
- Ano, Nissi Beach má k dispozici parkoviště, které je zdarma.

4. Které jsou nejlepší hotely na Nissi Beach?
- Nejlepší hotely na Nissi Beach jsou NissiBlu Beach Resort, Adams Beach Hotel a Nissi Park Hotel.

5. Jaké jsou nejlepší potraviny a nápoje na Nissi Beach?
- Nejlepší potraviny jsou čerstvé ryby, saláty, hummus, domácí klobásy a kalamáry a jako nápoj se doporučuje tradiční cyprické víno nebo ouzo.

6. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Nissi Beach?
- Nejlepší čas na návštěvu Nissi Beach je od května do října, kdy jsou teploty příjemné a moře teplé.

7. Je na Nissi Beach možné najít restaurace a bary?
- Ano, na Nissi Beach najdete mnoho restaurací a barů, které nabízejí tradiční cyprickou kuchyni a nápoje.

8. Má Nissi Beach k dispozici plážové vybavení, jako jsou lehátka a slunečníky?
- Ano, Nissi Beach má k dispozici plážové vybavení, jako jsou lehátka a slunečníky, které jsou k dispozici za poplatek.

9. Můžete na Nissi Beach najít rekreační aktivity pro děti?
- Ano, Nissi Beach nabízí řadu rekreačních aktivit pro děti, jako jsou vodní skluzavky, skákací hrady a pískoviště.

10. Je Nissi Beach vhodná pro plavání?
- Ano, Nissi Beach je vhodná pro plavání, protože má mělké a klidné vody, ideální pro rodiny s dětmi.


Ubytování Cyprus Nissi Beach


Cyprus je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou u Středozemního moře a nabízí širokou škálu možností ubytování. Jednou z nejatraktivnějších lokalit na ostrově je Nissi Beach, která je zároveň jednou z nejznámějších pláží celého Středomoří.

Nissi Beach se nachází v oblasti Ayia Napa, oblíbeném středisku pro turisty z celého světa. Pláž se vyznačuje krásným jemným pískem a průzračně čistou vodou, která ve spojení s pohádkovou krajinou vytváří dokonalou dovolenkovou atmosféru. Nissi Beach je také vhodná pro rodiny s dětmi díky pozvolným vstupem do vody a široké škále vodních sportů, které zde lze provozovat.

Pokud hledáte ubytování na Nissi Beach, máte na výběr mezi řadou možností, které vyhovují různým preferencím a rozpočtům. Na pláži se nacházejí luxusní hotely s nabídkou all-inclusive, které vám poskytnou veškerý komfort a pohodlí během pobytu. Tyto hotely často disponují bazény, wellness centry a restauracemi s širokou nabídkou místních i mezinárodních pokrmů.

Pokud preferujete menší a klidnější prostředí, můžete vybrat jedno z mnoha rodinných hotelů nebo apartmánů v blízkém okolí Nissi Beach. Tyto ubytovací možnosti vám poskytnou větší soukromí a flexibilitu. Některé hotely a apartmány nabízejí také vlastní kuchyňky, což je ideální pro ty, kteří chtějí vařit vlastní jídlo nebo mají specifické stravovací návyky.

Pro ty, kteří preferují nezávislost a svobodu, je tu také možnost pronájmu soukromého apartmánu nebo vily u pláže. To vám umožní prožít dovolenou přesně podle vašich představ a nastavit si svůj vlastní harmonogram.

Kromě ubytování lze v okolí Nissi Beach rovněž najít řadu restaurací, kaváren a obchodů. Pro milovníky nočního života je Ayia Napa rovněž známé svými kluby a bary, které nabízí zábavu po celou noc.

Nissi Beach je bezpochyby jednou z nejkrásnějších pláží na Kypru a nabízí širokou škálu ubytování pro každého. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, rodinný apartmán nebo soukromý pronájem, váš pobyt na této idylické pláži bude jistě nezapomenutelný.


Letenka Cyprus Nissi Beach


Cyprus Nissi Beach je jednou z nejpopulárnějších a nejkrásnějších pláží na ostrově Kypr. Nachází se v oblasti Ayia Napa, známé turistické destinaci pro své krásné pláže a rušné noční život.

Nissi Beach je známá svým jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Je to ideální místo pro odpočinek, užívání slunce a různé vodní aktivity. Pláž je velmi čistá a dobře udržovaná, a proto je oblíbená jak u turistů, tak u místních obyvatel. Její pozadí je obklopeno impozantními skalami a zelení, což poskytuje malebný a idylický vzhled.

Nissi Beach je známá také svými ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou vody se skrývá úchvatný podvodní svět s různými druhy ryb a korálových útesů. Lze si tak užívat nezapomenutelné jízdy na banánech, vodní lyžování, šlapání na vodním kolu a mnoho dalších vodních aktivit, které tato pláž nabízí.

Kromě toho je na Nissi Beach dostatek plážových barů, restaurací a kaváren, které nabízejí široký výběr tradiční kyperské kuchyně i mezinárodních pokrmů. Díky tomu si turisté mohou vychutnat skvělé jídlo a osvěžující nápoje přímo na pláži, zatímco se sluní a užívá si nádherné prostředí.

Kromě toho je Nissi Beach také známá svojí živou atmosférou a nočním životem. V blízkosti pláže se nachází několik klubů a barů, které jsou oblíbené mezi mladými turisty. Hudba, taneční podlahy a kluby se speciálními hosty lákají na noční párty až do brzkých ranních hodin.

Pokud plánujete cestovat na Kypr, nezapomeňte navštívit Nissi Beach. Tato nádherná pláž nabízí vše, co si můžete od pláže přát - krásný písek, tyrkysový oceán, vodní sporty, skvělé jídlo a vzrušující noční život. Cyprus Nissi Beach je dokonalým místem pro odpočinek, zábavu a vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.


Dovolená Cyprus Nissi Beach


Cyprus je malebný ostrov nacházející se ve Středozemním moři, který je oblíbený mezi turisty po celém světě. Jeden z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších pláží na Kypru je Nissi Beach, která se nachází v blízkosti hlavního města Ayia Napa.

Nissi Beach je jedinečná svou krásnou písečnou pláží, azurovou vodou a příjemným stínem stromů, které se táhnou podél pobřeží. Pláž je ideálním místem pro rodinnou dovolenou i pro ty, kteří touží po zábavě a aktivitách. Voda je zde velice čistá a teplá, což činí tento ráj na břehu moře skvělým místem pro potápění, šnorchlování a další vodní sporty.

Nissi Beach je vybavena kvalitními plážovými zařízeními, jako jsou lehátka, slunečníky a plážové bary. Můžeš si tak užít den na slunci, číst si knihu nebo si dát osvěžující koktejl přímo na pláži. Kromě toho, na pláži se také nacházejí různé obchody se suvenýry a restaurace, takže na žádný pohodlí a zábavu nejsi odkázán.

Pro ty, kteří hledají adrenalin a zábavu, je Nissi Beach také známá pro své plážové party. V letních měsících se zde konají různé hudební festivaly a večírky, které přitahují nejen mládež z celého světa. Můžete se těšit na DJe hrající hudbu v živém provedení a fantastickou atmosféru, která vás zcela pohltí.

Je také možné pronajmout si různé vodní sportovní zařízení, jako jsou jetskis, banány nebo katamarány, které vám umožní prozkoumat okolní pobřeží a zapojit se do adrenalinových aktivit. Pro milovníky přírody je zde také možnost podniknout výlet na nedaleký ostrov Nissi, kde můžete objevovat krásné pláže a úchvatné scenérie.

Ayia Napa je také vzdálená jen pár minut chůze od Nissi Beach a nabízí řadu atrakcí a zábavy pro turisty. Můžete navštívit starobylý klášter, prozkoumat úzké uličky plné tradičních tavern, nebo si užít noční život v jednom z mnoha klubů a barů, které se zde nacházejí.

Celkově vzato, Nissi Beach je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří chtějí zažít krásné pláže, adrenalinové aktivity a skvělou zábavu. S dokonalým spojením přírody, turistických atrakcí a okouzlující atmosféry je Nissi Beach jednou z nejlepších destinací na Kypru. Nechte se okouzlit tímto úchvatným kouskem ráje a přijeďte si užít nestydatě slunečné dny a nádherné večery na pláži Nissi Beach.


Počasí Cyprus Nissi Beach


Cyprus Nissi Beach je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších pláží na Kypru. Nissi Beach se nachází nedaleko města Ayia Napa na jihovýchodním pobřeží Kypru. Jedná se o širokou písečnou pláž s čistou, tyrkysovou vodou a četnými vodními sporty.

Počasí na Nissi Beach je typicky středomořské, s velmi horkými léty a mírnějšími zimami. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 32 stupňů Celsia, ale může dosáhnout až 40 stupňů. Díky horkým teplotám a slunečnému počasí je Nissi Beach ideálním místem pro koupání, opalování a vodní sporty.

V zimě se teploty snižují a průměrná teplota se pohybuje kolem 14 stupňů Celsia. Díky nižším teplotám a chladnějšímu počasí v zimě není Nissi Beach tak populární jako v letních měsících. Nicméně, pro ty, kteří se chtějí vyhnout shonu a rušnému turistickému ruchu, může být zimní dovolená v Nissi Beach ideální volbou.

Během jara a podzimu mohou být teploty velmi příjemné a pohybovat se kolem 22 až 27 stupňů Celsia. Tyto měsíce jsou ideální pro ty, kteří chtějí uniknout zimním počasím v Evropě a užít si krásy Nissi Beach bez přeplněných pláží a vysokých teplot.

Přestože se na Nissi Beach vyskytují občasné bouřky a silné větry, počasí obvykle zůstává slunečné a teplé po většinu roku. Pokud se chystáte na Nissi Beach, nezapomeňte si vzít s sebou dostatečné množství ochranných opalovacích krémů a pitné vody, abyste se vyhnuli dehydrataci.

Celkově lze říci, že počasí na Nissi Beach je velmi příjemné a slunečné po většinu roku. Pokud milujete horké a slunečné léto s čistým mořem a nekonečnými možnostmi vodních sportů, Nissi Beach je určitě místem, které si zamilujete.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky