Objevte lety za nejlepší ceny

Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


1. Jak se dostanu z letiště do Hurghady/Sahl Hasheese?
Odpověď: Z letiště v Hurghadě je možné se dostat do města taxíkem, autobusem nebo pronájmem auta. Pokud přijíždíte do Sahl Hasheesh, je nejlepší si objednat transfer přes hotel.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Egypta, Hurghady/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Egypta je v období od října do dubna, kdy je teplota příjemná a není příliš horko.

3. Co je nejlepšího vidět a dělat v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Hurghadě můžete navštívit národní park Giftun, orientální tržiště Dahar, akvapark vodního parku Titanic nebo si užívat sluneční koupání na krásných plážích. V Sahl Hasheesh si můžete užít luxusní resort s prvotřídními službami, golfové hřiště, potápění nebo jízdu na vodním skútru.

4. Má Hurghada/Sahl Hasheesh dobré potápěčské možnosti?
Odpověď: Hurghada a Sahl Hasheesh jsou známé svými dobře vybavenými potápěčskými středisky a úžasnými korálovými útesy, které lze objevovat při potápění. Je zde také mnoho potápěčských lokalit a vraků, které stojí za to prozkoumat.

5. Jak je to s ubytováním v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: V Hurghadě a Sahl Hasheesh najdete širokou škálu ubytování, od luxusních resortů až po levnější hotely. Je důležité si rezervovat ubytování předem, zejména v hlavní turistické sezóně.

6. Existují nějaká bezpečnostní rizika v Egyptě, Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Stejně jako v jakékoliv jiné turistické destinaci existují v Egyptě určitá bezpečnostní rizika. Je však důležité být obezřetný, dodržovat pokyny místních úřadů a vyhnout se oblastem s vysokým rizikem.

7. Jaká je místní měna v Egyptě a jaká je situace s platebními kartami?
Odpověď: Místní měnou v Egyptě je egyptská libra (EGP). Většina obchodů v Hurghadě/Sahl Hasheesh přijímá platební karty, ale je také doporučeno mít dostatečné množství hotovosti pro menší nákupy a drobné platby. Bankomaty jsou také k dispozici v celém městě.

8. Jaká je cena za jídlo a pití v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Ceny jídla a pití se mohou lišit v závislosti na místě, ve kterém se nacházíte. Obecně však Egypt nabízí cenově dostupné stravování. Místní jídla jsou obvykle levnější než mezinárodní kuchyně.

9. Potřebuji vízum pro vstup do Egypta, Hurghady/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Ano, většina návštěvníků vyžaduje vízum pro vstup do Egypta. Víza lze získat na letišti v Egyptě nebo je možné si je předem vyřídit na egyptském konzulátu nebo ambasádě ve vaší zemi.

10. Jak dlouho bych měl zůstat v Hurghadě/Sahl Hasheesh?
Odpověď: Doporučuje se zůstat v Hurghadě/Sahl Hasheesh minimálně 5-7 dní, abyste měli dostatek času na prozkoumání města, pláží a dalších atrakcí.


Letenka Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Hurghada Sahl Hasheesh: Skvělá volba pro dovolenou v Egyptě

Egyptská oblast Hurghada je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na Blízkém východě. Tato oblast je známá svými nádhernými plážemi a úchvatným podmořským světem, který láká turisty z celého světa. Jedním z nejznámějších letovisek v této oblasti je Sahl Hasheesh.

Sahl Hasheesh je malebné letovisko se nachází jen několik kilometrů od Hurghady. Jeho pestrobarevné korálové útesy a azurově modrá voda z něj činí jeden z nejkrásnějších bodů pro potápění a šnorchlování v Egyptě. Pokud jste milovníkem podmořského života, nebudete zklamáni. Objevíte tu nespočet druhů ryb a dalších mořských tvorů, včetně želv a rejnoků.

Sahl Hasheesh je také rájem pro milovníky luxusu a pohody. Nachází se zde mnoho luxusních rezortů a hotelů, které nabízejí vysoce kvalitní ubytování a širokou škálu služeb a aktivit. Můžete si užívat relaxační masáže v luxusních lázních, nebo si zajít na golfové hřiště, které se nachází nedaleko. Milovníci vodních sportů ocení možnost surfování, windsurfingu, jízdy na mořském skútru a dalších aktivit.

Pro ty, kdo nemají rádi přeplněné pláže, Sahl Hasheesh je ideální volbou. Díky své exkluzivní poloze a relativně malému množství turistů, si můžete užívat klid a soukromí na nekonečných plážích. Je perfektní pro ty, kteří hledají relaxaci a únik od každodenního shonu.

Pokud máte chuť na výlety a objevování místní kultury, můžete se vydat do centra Hurghady, která je vzdálena pouze několik minut jízdy. Je plné restaurací, obchodů a trhů, kde si můžete zakoupit tradiční egyptské výrobky.

Na dovolené v Sahl Hasheesh si můžete také vychutnat výlet na nedaleké ostrovy Giftun, které jsou známy svou úchvatnou přírodou a možností potápění. Můžete si také prohlédnout starobylá města, jako je Luxor nebo Káhira, která jsou bohatá na historické památky a kulturu.

A nakonec, nezapomeňte si vychutnat skvělou egyptskou kuchyni. Hurghada a Sahl Hasheesh mají mnoho restaurací, které nabízejí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel, které vás okouzlí svou chutí.

Zkrátka, Hurghada Sahl Hasheesh je ideální destinací pro ty, kteří hledají plážovou dovolenou s nabídkou luxusu, klidu a relaxace. Zároveň vám poskytne možnost objevovat fascinující egyptskou kulturu a historické památky. Zájezdy do této oblasti jsou k dispozici po celý rok, takže si můžete vybrat datum, které vám nejlépe vyhovuje.

Hurghada Sahl Hasheesh je jedinečné místo, kde můžete zažít krásu Egypta a relaxaci zároveň. Takže neváhejte a dopřejte si dovolenou snů ve vzkvétajícím letovisku Sahl Hasheesh.


Počasí Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je země, která láká miliony turistů každoročně kvůli svému bohatému kulturnímu dědictví, ale také kvůli svému slunečnému a teplému klimatu. Hurghada a Sahl Hasheesh jsou dvě oblíbené letoviska na pobřeží Rudého moře, které nabízejí krásné pláže, fantastický svět pod vodou a příjemné počasí po celý rok.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh je počasí velmi příznivé a většinou slunečné. Průměrná teplota se pohybuje mezi 21 a 34 stupni Celsia. V letních měsících červenci a srpnu mohou být teploty vyšší, ale díky přítomnosti větru jsou poměrně snesitelné. Na druhé straně v zimě, kdy jsou teploty na severu Evropy pod nulou, je v Hurghadě a Sahl Hasheesh stále teplé s průměrnou teplotou kolem 20 stupňů Celsia.

Přestože jsou dny velmi slunečné a teplé, noci mohou být mnohem chladnější. Proto je důležité si s sebou vzít vhodné oblečení pro případ, že budete potřebovat něco na sebe. Pokud se chystáte na vodní aktivity jako potápění nebo šnorchlování, nezapomeňte si vzít dostatečné množství opalovacího krému, abyste se ochránili před slunečním zářením.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh se vyskytuje velmi málo srážek. V průměru spadne méně než 2 centimetry srážek za rok, což znamená že budete moci plně využít slunečného a teplého počasí. V období od května do října je vlhkost vzduchu vyšší, ale většina lidí ji stále považuje za velmi příjemnou.

V neposlední řadě, období od ledna do března je nejlepší pro potápění a šnorchlování. V této době je viditelnost pod hladinou nejlepší díky nízkému zákalu vody. Navíc, teplota vody je velmi příjemná a pohybuje se okolo 25 stupňů Celsia.

Celkově, Hurghada a Sahl Hasheesh nabízejí velmi příznivé počasí pro návštěvníky celý rok. Při plánování cesty si ale přesto zkontrolujte místní předpověď počasí, abyste se ujistili, že si vyberete nejlepší možný čas pro vaši dovolenou.


Dovolená Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je pro mnohé turisty oblíbenou destinací pro dovolenou, a to zejména díky nádherným plážím a historickým památkám. Hlavním městem Egypta je Káhira, ale turisty v posledních letech lákají zejména oblíbená letoviska nalezená kolem Rudého moře. Jedno z nejatraktivnějších letovisek je bezesporu Hurghada s nedalekou oblastí Sahl Hasheesh.

Hurghada se rozkládá na pobřeží Rudého moře a nabízí návštěvníkům báječnou příležitost ke koupání v krásně průzračné vodě, když teplota moře dosahuje až 28 stupňů Celsia. Navíc návštěvníci mohou snorchlovat a potápět se, protože korálové útesy v této oblasti jsou jedny z nejkrásnějších na světě.

Hurghada je také vynikajícím místem pro turisty, kteří hledají osvěžení po letním horku. Nejen, že se nachází přímo u moře, ale můžete si zde zahrát golf na nejkrásnějších hřištích v Egyptě.

Sahl Hasheesh, které se nachází pouhých 18 km od centra Hurghady, je úchvatné rezortní město, které začíná být velmi populární mezi turisty, kteří hledají komfort a relaxaci během své dovolené. Sahl Hasheesh nabízí kromě mnoha luxusních hotelů také možnosti sportovních aktivit, jako například tenis a golf či projížďky na koních a kamelech.

V Sahl Hasheesh můžete objevovat nádherné zahrady a mnoho památek připomínajících minulost starověkého Egypta. Turisté v této oblasti navštěvují také světoznámé muzeum na téma Starověký Egypt. Sahl Hasheesh je také ideální výchozí bod pro návštěvu poblíž se nacházejících letovisek Port Ghalib a El Gouna.

V Hurghadě a Sahl Hasheesh můžete také ochutnat neuvěřitelně chutné egyptské jídlo, jako jsou kari a šašliky, stejně jako další druhy jídel z celého světa. Na každém kroku je plno restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat kávu a tradiční arabské sladkosti.

V blízkosti Hurghady a Sahl Hasheesh je mnoho přírodních divů a starobylých památek, jako jsou starověké chrámy a pyramidy, což vše činí toto místo nezbytnou zastávku pro každého turistu hledajícího kombinaci moře, historie a kultury.

Tak pokud hledáte skvělé místo pro odpočinek a relaxaci, Hurghada a Sahl Hasheesh jsou určitě ideálními cíli pro Vaši další dovolenou.


Ubytování Egypt Hurghada Sahl Hasheesh


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a jeho oblíbené letovisko Hurghada láká ročně tisíce návštěvníků. Mezi nejprestižnější a nejluxusnější části Hurghady patří Sahl Hasheesh, který nabízí exkluzivní ubytování a jedinečné zážitky.

Sahl Hasheesh se nachází na pobřeží Rudého moře, pouhých 20 km jihozápadně od hlavního města Hurghady. Toto půvabné letovisko je známé pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, které přivítají návštěvníky s nádhernými panoramaty a klidnou atmosférou.

V Sahl Hasheesh je k dispozici široká škála luxusních ubytovacích zařízení. Mnoho hotelů a letovisek nabízí prvotřídní služby a moderní vybavení. Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje, soukromé bazény, výhledy na moře a soukromé pláže. Mnoho hotelů má také wellness centra, bazény a restaurace, které nabízejí zážitkové gastronomické zážitky.

Kromě toho mohou turisté v Sahl Hasheesh využít širokou škálu aktivit. Nejoblíbenější je potápění a šnorchlování, protože Rákosové moře je domovem bohatého a pestrého podmořského života. Potápěči se mohou těšit na průzračnou vodu, korálové útesy a pestrost ryb a podmořských živočichů.

Příznivci golfového sportu se také nebudou nudit, protože Sahl Hasheesh je domovem několika mezinárodních golfových hřišť. Tato půvabná lokalita nabízí úchvatné výhledy na moře a nedotčenou přírodu.

Pro ty, kteří hledají adrenalinová dobrodružství, je tu možnost projížďky na čtyřkolkách po poušti nebo jízdy na velbloudech. Tato aktivita je oblíbená u turistů, kteří se chtějí seznámit s místní kulturou a životem v poušti.

Sahl Hasheesh je také vhodné místo pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Pláže jsou čisté, tiché a nedotčené masovou turistikou, což je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a stresu.

Pokud se návštěvníci rozhodnou opustit oázu luxusu v Sahl Hasheesh, mohou se vydat do blízkého města Hurghada, kde najdou živější atmosféru, tradiční bazary a bohatý noční život. Zde si mohou užít tradiční egyptskou kuchyni, nákupy suvenýrů a procházky po malebném přístavním městě.

Sahl Hasheesh je skvělým místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v Egyptě. To je oáza klidu a pohody, která nabízí nádherné pláže, bohatou podmořskou faunu a prvotřídní ubytování. Ať už se turisté rozhodnou pro relaxaci na pláži, dobrodružný vodní sport nebo objevování okolní pouště, Sahl Hasheesh je ideálním místem pro ty, kteří hledají to nejlepší z Egypta.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky