Objevte lety za nejlepší ceny

Egypt Hurghada Sakkala

Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Egypt je země plná fascinující historie, nádherných pláží a dechberoucích mořských útesů. Jedním z nejpopulárnějších letovisek v této oblasti je Hurghada, nacházející se na pobřeží Rudého moře. V blízkosti se nachází také oblast Sakkala, která je místem, které si turisté nemohou nechat ujít.

V případě zájmu o návštěvu tohoto kouzelného letoviska a okolních památek, může být letecká doprava velmi vhodnou volbou. Díky letenkám Egypt Hurghada Sakkala si můžete užít toto úžasné místo a využít vše, co nabízí.

Letenky do Hurghady vám umožní prozkoumat město a jeho okolí. Hurghada je známá svými krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Můžete si užít opalování na pláži, plavání v moři nebo se věnovat šnorchlování a potápění. Podmořský svět Rudého moře patří mezi nejlepší na světě, a tak vás čeká jedinečný zážitek při pozorování korálových útesů a pestrobarevných ryb.

Kromě krásné přírody Hurghada nabízí také řadu zajímavých aktivit a atrakcí. Můžete se projít po malebných promenádách a prozkoumat místní obchody, restaurace a kavárny. V Sakkale se nachází také velké množství pohostinských zařízení, jako jsou luxusní hotely, butiky a trhy, na kterých si můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry a dárky pro své blízké.

Pokud máte zájem o historii a kulturu, při návštěvě Hurghady a Sakaly se neobejdete bez prozkoumání některých z nejznámějších egyptských památek. Nedaleko se nachází UNESCO chráněná lokalita Luxor, kde můžete obdivovat slavný Karnak Temples a Údolí králů s hrobkami faraonů.

Další zajímavou zastávkou na vaší cestě může být město Hurghada, které je považováno za bránu do Egyptského pouštního Muzea a také můžete navštívit Gebel El Mawta, což je svatá hora s náhrobními památkami.

Letenky Egypt Hurghada Sakkala jsou skvělou příležitostí, jak se dostat do tohoto nádherného letoviska a jeho okolí. Můžete si užít sluneční paprsky na pláži, prozkoumat fascinující podmořský svět, objevit starověkou egyptskou historii a zažít jedinečný dovolenkový zážitek. Hurghada a Sakkala jsou skutečným rájem pro turisty a poskytují rozmanité možnosti pro každého cestovatele.

Nebuďte váhaví a využijte příležitosti, kterou přinášejí letenky Egypt Hurghada Sakkala. Očekává vás nezapomenutelná dovolená ve stylu luxusu, relaxace a dobrodružství. Hurghada je připravena přivítat vás a ukázat vám svou jedinečnou krásu.


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské město Hurghada je jednou z nejpopulárnějších destinací pro turisty z celého světa, díky svému nádhernému pobřeží a jedinečnému podmořskému světu. V samotné části Hurghady nazvané Sakkala najdeme mnoho kvalitních ubytovacích možností, které uspokojí i ty náročnější cestovatele.

V Hurghadě se nachází mnoho hotelů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry, ale i solitéry. Mezi nejvyhledávanější hotely patří například:

1. Hilton Hurghada Plaza
Hotel Hilton Hurghada Plaza nabízí skvělé ubytování s výhledem na Rudé moře. Hotel se nachází v samotném centru Hurghady, v blízkosti nákupních center a mnoha restaurací. Nabízí prostorné pokoje, vynikající servis a příjemnou atmosféru. V areálu hotelu se nachází bazén, fitness centrum, sauna, masáže a různé sportovní aktivity.

2. Steigenberger Aqua Magic Red Sea
Steigenberger Aqua Magic Red Sea je luxusní hotel s pestrým aquaparkem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel leží přímo u pláže a nabízí skvělé služby a vybavení, jako jsou například wellness centrum, tenisové kurty, fitness centrum nebo dětský klub.

3. Jaz Casa Del Mar Resort
Jaz Casa Del Mar Resort je čistý, moderní a elegantní hotel, který se nachází v blízkosti centra Sakkaly. Vybavený je nádhernými bazény, jacuzzi a bary s kvalitními nápoji. Pokoje jsou prostorné a nabízejí balkony s impozantními výhledy. K dispozici je také wellness centrum a sportovní hřiště.

4. Sunrise Grand Select Ocean View Resort
Sunrise Grand Select Ocean View Resort se nachází vedle jedné z nejpřitažlivějších pláží Sakkaly. Hotel se pyšní luxusními apartmány s krásným výhledem na moře, dále nabízí útulné kavárny, špičkové restaurace a bary s exotickými koktejly. Vyžití nechybí ani malým dětem, pro které jsou k dispozici zábavné aktivity a dětské koutky.

5. Movenpick Resort & Spa El Gouna
Kousek od Hurghady je umístěn Movenpick Resort & Spa El Gouna. Hotel nabízí jedinečné zážitky ze svého prostředí, jako jsou procházky po laguně, pobyt na plážích a historické prohlídky okolí. Vybaven je dětskými hřišti, tenisovými kurty, bazény, wellness centrem a samozřejmě kvalitním servisem.

Hurghada Sakkala je rozmanitým místem, kde si každý najde to své. Ubytování může být cenově dostupné, ale také luxusní, v každém případě však nabídne perfektní výchozí pozici k prozkoumání okolí, kde se můžete potápět, jezdit na vodních skútrech, projíždět si po poušti a mnoho dalšího.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je oblíbenou turistickou destinací v Egyptě, která se nachází na východním pobřeží Rudého moře. Jeho jedinečné klima a slunečné počasí přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa.

Hurghada Sakkala je známá především svými teplými teplotami po celý rok. Průměrná teplota vzduchu v létě se pohybuje kolem 35 °C a může dosáhnout až 40 °C. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je pro turisty příjemné a umožňuje jim relaxovat na pláži až do pozdního podzimu. Protože Hurghada Sakkala leží přímo u Rudého moře, teplota vody je také velmi příjemná - kolem 25-30 °C po celý rok, což je ideální pro vodní aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování.

Hurghada Sakkala je obklopena pouští, což znamená, že srážky jsou zde velmi omezené. Prakticky neprší, déšť je vzácný, a tak se můžete těšit na slunečné dny a jasné nebe téměř každý den. Většinou fouká jemný vánek z Rudého moře, což zpříjemňuje vysoké teploty a snižuje pocit horka.

Pokud plánujete navštívit Hurghadu Sakkalu, je nejlepší se připravit na horké počasí a vzít si s sebou lehké a vzdušné oblečení. Nezapomeňte také na sluneční brýle, opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že v Hurghadě Sakkale prakticky neprší, je také důležité udržovat si dobrou hydrataci a pít dostatek vody.

Hurghada Sakkala je skvělým místem nejen pro dovolenou, ale také pro relaxaci, vodní aktivity a objevování podmořského života. Nezáleží na ročním období, vždy můžete očekávat příjemné počasí a slunečné dny. To je důvod, proč se Hurghada Sakkala stala tak populární mezi turisty z celého světa.

V neposlední řadě, Hurghada Sakkala je také známá svými nádhernými západy slunce, které můžete pozorovat přímo z pláže. Tyto okouzlující okamžiky vás uchvátí a přinese vám pocit klidu a harmonie.

Pokud hledáte slunečné a teplé počasí během vaší dovolené, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo. Užijte si slunce, teplé teploty a krásu Rudého moře v této exotické destinaci.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


1. Jak se dostanu z letiště Hurghada do oblasti Sakkala?

- Nejjednodušším způsobem je využít taxi, které vás přepraví do hotelu nebo místa ubytování v oblasti Sakkala. Taxi je dostupné přímo před letištní halou.

2. Jaká je přibližná délka trvání letu do Hurghady?

- Závisí to na vaší aktuální poloze, ale přibližně let z většiny evropských zemí do Hurghady trvá 4-5 hodin.

3. Je v Sakkale bezpečno?

- Hurghada obecně je považována za bezpečné turistické místo, včetně oblasti Sakkala. Nicméně, jako v kterékoliv jiné destinaci, je vždy vhodné být obezřetný a důsledně dodržovat základní bezpečnostní opatření.

4. Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala najdete několik krásných pláží jako například Old Vic Beach, El Sakia Beach nebo Orange Bay. Všechny nabízejí bílý písek, čistou vodu a různé objekty pro vodní sporty.

5. Kde mohu strávit večer a zažít místní kulturu v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala jsou mnohé restaurace, kavárny a bary, které nabízejí živou hudbu, tradiční egyptskou kuchyni a taneční vystoupení. Můžete také navštívit trhy a obchody s místními suvenýry.

6. Nabízejí se v oblasti Sakkala výlety do blízkých turistických atrakcí?

- Ano, v oblasti Sakkala najdete mnoho cestovních agentur, které nabízejí výlety do blízkých turistických atrakcí, jako je například město Luxor, starověká lokalita Karnak, nebo potápěčské místo Giftun Island. Můžete si také pronajmout auto a prozkoumat okolní oblasti na vlastní pěst.

7. Jaké jsou nejlepší hotely v oblasti Sakkala?

- V oblasti Sakkala najdete širokou škálu hotelů s různými cenovými relacemi. Mezi nejlepší hotely zde patří například Hilton Hurghada Plaza, Steigenberger Aqua Magic, nebo Titanic Palace.

8. Jaké jsou hlavní aktivity, které mohu podniknout v oblasti Sakkala?

- Mezi nejpopulárnější aktivity v oblasti Sakkala patří potápění nebo šnorchlování, vodní sporty, jako je windsurfing nebo jízda na banánu, relaxace na pláži, návštěva starověkých památek, jako je Luxor nebo Karnak, a procházka po místních trzích a obchodech.

9. Jaká je nejlepší doba na návštěvu oblasti Sakkala?

- Hurghada a oblast Sakkala mají převážně horké a slunečné klima po celý rok. Nejlepší doba na návštěvu je obvykle od října do května, kdy teploty nejsou tak extrémní a turistický provoz je stabilní.

10. Jaké jsou místní speciality, které bych měl ochutnat v oblasti Sakkala?

- V egyptské kuchyni najdete širokou škálu chutných specialit. Doporučujeme vyzkoušet například koftu (mleté maso na špejli), falafel (směs z namočených, oloupaných cizrnových bobů s bylinkami a kořením), nebo řízek Egypt (uzené maso s kořením a česnekem).


Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek v Egyptě, které pobřeží otevírá na Rudé moře. Toto středisko přitahuje turisty ze všech koutů světa, díky ideálním podmínkám pro potápění, windsurfing a další vodní sporty. Hurghada Sakkala nabízí kromě vodních sportů také mnoho kulturálních památek, čisté pláže a skvělé prádle.

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Egypta a chtějte si užít relaxaci u moře, Hurghada Sakkala je to správné místo pro Vás. Kromě nádherné vody a pláží, tady můžete najít i mnoho dalších aktivit. Vlastnilinké zóna je jedno z největších nákupních středisek, které najdete v Egyptě. Večerní program nabízí divadla a živou hudbu a většinou známé diskotéky jsou otevřené po celou noc.

V Hurghadě Sakkala se můžete podívat na mnoho dalších míst. Výlety do luxusního letoviska El Gouna, které je známé svými blízkými útesy a korálovými útesy, jsou velmi populární. Pokud byste rádi poznali historii města, můžete navštívit starou část města a projít se náměstím Al-Dahar. Tato oblast je plná tržišť a obchodů, kde si můžete koupit suvenýry nebo si zde naobědvat.

Dovolená v Hurghadě Sakkala je vhodná pro každého cestovatele, nezáleží na tom, zda se jedná o rodinnou, párovou nebo solitérní dovolenou. Pláže jsou velmi čisté a k dispozici jsou různé možnosti ubytování, od luxusních hotelů až po soukromé apartmány. Místní obyvatelé jsou velmi přívětiví a jsou také velmi ochotni pomoci s plánováním výletů nebo doporučit dobrá místa na jídlo.

V Hurghadě Sakkala si můžete užívat slunce, moře a spoustu volnočasových aktivit. Toto letovisko je ideální pro ty, kteří chtějí odpočívat a zároveň zažít zážitky, které jinde nenajdou. Proto, pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky