Objevte lety za nejlepší ceny

Egypt Safaga

Dovolená Egypt Safaga


Pokud hledáte cestovní cíl pro svou dovolenou, Egypt by mohl být skvělou volbou. Tento fascinující země nabízí bohatou historii, úchvatné památky a překrásné pláže. Jedním z méně známých, ale stále populárních letovisek v Egyptě je Safaga.

Safaga se nachází na východním pobřeží Rudého moře a je ideálním místem pro milovníky potápění, surfování a dalších vodních aktivit. Vody Rudého moře jsou známé svou neuvěřitelnou biodiverzitou a korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů ryb, želv a dalších mořských tvorů. Je to jako raj pro potápěče, kteří milují objevování podvodního světa.

Navštěvování Safagy vám také poskytuje příležitost obdivovat krásné pláže s bílým pískem a azurovou vodou, kde se můžete opalovat, relaxovat a prostě užívat si slunce. Můžete si také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je windsurfing, kitesurfing a paddleboarding. Pokud jste surfař, Safaga je známá jako jedno z nejlepších míst pro tuto aktivitu v Egyptě.

Pro ty, kteří mají rádi histórii a kulturu, Safaga se nachází v blízkosti několika zajímavých míst. Například město Luxor je domovem některých nejvýznamnějších egyptských památek, jako je Údolí králů, chrám Karnak a chrám Luxor. Můžete si také užít výlety na Nilu, které vás provedou podél malebné krajiny a ukáží vám krásy tohoto slavného řeky.

Při pobytu v Safagě také nemůžete vynechat výlet do Hurghady, jednoho z nejznámějších egyptských letovisek. Hurghada je plná luxusních hotelů, obchodů, restaurací a nočních klubů, které nabízejí bohaté zážitky pro turisty. Můžete také navštívit Hurghadský starý přístav a projít se po jeho úzkých uličkách, kde najdete autentické egyptské suvenýry a tradiční kuchyni.

Dovolená v Egyptě, konkrétně v Safaze, vám přinese nezapomenutelné zážitky. Objevíte nádherné podvodní světy, uvolníte se na krásných plážích a poznáte bohatou egyptskou historii. Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo poznávání kultury, Safaga vám všechno nabídne.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Safaga


Dotazy:

1. Jak se dostanu do Safagy?
2. Jaké jsou nejlepší pláže v Safaze?
3. Jaká je doporučená doba pobytu v Safaze?
4. Jaké jsou typické aktivity v Safaze?
5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Safagy?

Odpovědi:

1. Do Safagy se dostanete nejlépe letecky, přistáním na mezinárodním letišti Hurghada. Odtud je možné se dopravit do Safagy taxi, transférem nebo veřejnou dopravou.

2. Nejpopulárnějšími plážemi v Safaze jsou Tobia Arba, Tobia Soraya a Abu Soma Beach. Tyto pláže jsou známé svými korálovými útesy a bohatým podmořským životem.

3. Doba pobytu v Safaze se liší podle individuálních preferencí. Mnoho turistů zůstává v Safaze týden až 10 dní, aby si užili pláže, potápění a další vodní aktivity. Avšak někteří turisté si vybírají kratší pobyty, například na prohlídku Safagy během jednodenního výletu z Hurghady.

4. Mezi typické aktivity v Safaze patří potápění, šnorchlování, surfování, kitesurfing a vodní lyžování. Safaga je také výchozím bodem pro výlety do pouště, jako je například výlet do Wádí Hammámu nebo výlet na čtyřkolky do Sinajské pouště.

5. Nejlepší čas na návštěvu Safagy je od října do května, kdy je příjemné počasí a teplota vody je ideální pro plavání a potápění. Během léta mohou být teploty extrémně vysoké a voda může být příliš teplá pro některé turisty.


Počasí Egypt Safaga


Egypt Safaga je malebné město na severu Rudého moře. Jeho slunečné podnebí, teplé teploty a nádherné pláže činí z Safagy oblíbenou destinaci turistů z celého světa. Nejenže je to ideální místo pro milovníky sluníčka a písku, ale také mnoho aktivit, které si zde můžete užít.

Počasí v Safage je téměř neustále slunečné a horké. Léto trvá od června do srpna, s teplotami dosahujícími až 35-40 °C. Zimní měsíce jsou mírnější, s průměrnými teplotami kolem 20-25 °C. Díky své poloze u moře jsou však teploty v Safage poměrně stabilní po celý rok. Díky tomu mohou turisté těžit z krásného počasí na plážích a vodních sportech bez ohledu na roční období.

Rudé moře je oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování díky svému území. V Safage je spousta potápěčských center a míst, kde můžete objevovat podmořský svět plný úžasných korálových útesů a pestrobarevných ryb. Nádherná voda a skvělá viditelnost poskytují neopakovatelný zážitek pro milovníky potápění.

Pokud preferujete aktivní dovolenou na pevnině, Safaga nabízí také řadu dalších aktivit. Můžete se vydat na projížďku na čtyřkách pouští, vyzkoušet jízdu na velbloudech nebo si pronajmout jachtu a prozkoumat krásný pobřežní pás. V blízkosti Safagy se také nachází několik historických památek a archeologických nalezišť, které stojí za návštěvu.

Pokud jde o ubytování, v Safage najdete mnoho luxusních hotelů a letovisek s veškerými moderními vybaveními. Mnoho z nich se nachází přímo u pláže, což umožňuje hostům okamžitý přístup k moři a výhledům na Rudé moře.

Kromě toho se v Safage nacházejí také různé restaurace, kavárny a obchody, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a zakoupit suvenýry.

Celkově lze říci, že Egypt Safaga je skvělou volbou, pokud hledáte destinaci s teplým počasím, nádhernými plážemi a spoustou aktivit na obou, souši i moři. Bez ohledu na to, zda máte rádi odpočinek na pláži a koupání, nebo dobrodružství a průzkum, Safaga vám nabídne všechno, co potřebujete pro skvělou dovolenou.


Letenka Egypt Safaga


Egypt Safaga je malebné přímořské město, které se nachází na východním pobřeží Rudého moře. Pro svou krásnou pláž a fantastické možnosti potápění je tato destinace oblíbená mezi milovníky slunce a vodních aktivit.

Vzhledem k tomu, že se Safaga nachází pouhých 53 km jižně od populárního turistického centra Hurghady, je velmi snadné sem doputovat letecky. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety přímo do Safagy nebo do nedalekého mezinárodního letiště Hurghada.

Cesta do Safagy letecky je rychlá a pohodlná. Let z Evropy obvykle trvá pouhé tři až čtyři hodiny, což je ideální, pokud hledáte dovolenou s minimálním časovým zpožděním. Letenky do Safagy jsou dostupné za rozumné ceny a často se dají najít levné nabídky, pokud se podíváte dopředu a vyhledáte nejlepší cenu.

Po příletu na letiště v Hurghadě je snadné se dostat do Safagy. Ve městě můžete využít taxi služby, která vás doveze přímo k vašemu ubytování. Pokud se rozhodnete pro pronájem auta, můžete si zajet na krátkou výlety do okolí a prozkoumat další zajímavosti v této oblasti Egypta.

Na co se tedy můžete těšit, když si zakoupíte letenku do Egypta Safagy? Zde je několik tipů na aktivity, které byste si neměli nechat ujít:

1. Potápění: Safaga je známá svými úchvatnými korálovými útesy a rozmanitým podmořským životem. Jako potápěčský ráj si zde můžete vychutnat neuvěřitelné potápěčské zážitky a objevovat podmořský svět.

2. Windsurfing: Díky své příznivému větru je Safaga populární destinací mezi windsurfisty. Můžete si pronajmout windsurfingové vybavení a strávit zábavné odpoledne na vodě.

3. Pláže: Safaga nabízí nádherné písčité pláže, kde si můžete užít opalování a relaxaci. Pokud jste dobrodruh, můžete si vyzkoušet také různé vodní sporty, jako je například šnorchlování.

4. Starověké památky: V blízkosti Safagy se nachází několik starověkých památek, jako jsou chrámy a hrobky. Vydejte se na výlet a prozkoumejte tyto historické zajímavosti a poznávejte bohatou historii Egypta.

Egypt Safaga je exotická destinace, která nabízí nejen krásné pláže a příjemné počasí, ale také bohatou kulturu a fascinující historii. Letenka sem je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dovolenou plnou dobrodružství a relaxace. Takže neváhejte a vše si plánujte dopředu, zakupte si letenku a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Egyptě Safaga.


Ubytování Egypt Safaga


Safaga je malé město v Egyptě na břehu Rudého moře. Leží asi 60 kilometrů jižně od Hurghady a nabízí mnoho možností pro turisty, kteří hledají klid a relaxaci. K dispozici jsou také různé typy ubytování v Egyptě Safaga, které se liší cenou a kvalitou, ať už hledáte luxusní resort nebo jednoduchej hotel.

Jeden z nejznámějších ubytovacích zařízení v Safaga je Kempinski Hotel Soma Bay. Nachází se na soukromé pláži a nabízí luxusní pokoje s balkony nebo terasami s výhledem na moře a lagunu. Součástí hotelu jsou také bazény, sauny, masážní místnosti a vodní sporty jako windsurfing nebo kitesurfing.

Další možností je hotel Lotus Bay, který se nachází také na soukromé pláži. Nabízí klimatizované pokoje, sauna a horské kolo. Hotel Lotus Bay je ideální pro rodiny a jsou k dispozici dětské animátory a aktivní program.

Ty, kteří chtějí strávit méně peněz, mohou zvolit hostel, například Abu Soma Reef Hostel, který je také umístěn na pláži. Poskytuje jednoduché, čisté pokoje s výhledem na moře a k dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Hostel také organizuje výlety do okolí.

Pokud chcete zůstat v Safaga déle než jen několik dní, můžete zvážit pronájem apartmánu. V této oblasti se nachází mnoho bytů a vil, které lze pronajmout na týden nebo dlouhodobě. Tyto byty jsou vybaveny kuchyní a většinou mají balkony nebo terasy s výhledem na moře.

Celkově je v Safaga dostatek ubytování pro každý typ turisty, ať už hledáte luxusní pobyt nebo cenově dostupné řešení. S nádhernou písečnou pláží a teplým klimatem je to ideální místo pro dovolenou plnou relaxace a slunce.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky