Objevte lety za nejlepší ceny

Gambie Fajara Golf Course

Dovolená Gambie Fajara Golf Course


Pokud jste zarytým golfistou a zároveň milujete exotiku a dobrodružství, mohla by pro vás být zajímavou volbou dovolená na Gambii v okolí hlavního města Banjul. A to zejména díky Fajara Golf Course, jedinému golfovém hřišti v celé zemi, ležícímu pouhých 20 minut jízdy od letiště.

Fajara Golf Course se rozkládá na ploše necelých 60 hektarů uprostřed tropických lesů a mangrovových bažin a skládá se z 18 jamek, z nichž některé nabízejí nádherné výhledy na pobřeží Atlantského oceánu. Hřiště prošlo nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a dnes se může pochlubit moderními fairwayi, novými nástrahami a hladkými greenty, které vzorně odpovídají mezinárodním standardům.

Nicméně golf na Gambii není jen o samotném hraní. Vzhledem k tomu, že země není zdaleka tak masovou turistickou destinací, jako jsou například Kanárské ostrovy nebo Tunisko, máte zde možnost poznat místní zvyky, kulturu a způsob života a okusit exotická jídla a nápoje. Fajara Golf Course je také součástí místní rezidenční oblasti, kde můžete navštívit restaurace, kavárny a obchody s místními suvenýry.

K dispozici jsou také různé možnosti ubytování – od luxusních hotelů a resortů až po menší penziony a apartmány. Některé z nich se nacházejí přímo v blízkosti hřiště, takže si můžete vychutnat ranní golf a potom se jen tak procházet okolím a objevovat krásy Gambie.

Za zmínku stojí, že Gambie je také ideálním místem pro pozorování divoké přírody a zvířat. V bezprostřední blízkosti Fajara Golf Course se nachází například ptákářská rezervace Tanji, kde můžete zahlédnout řadu ohrožených druhů ptáků a získat tak nezapomenutelný zážitek.

Pokud tedy hledáte dovolenou kombinující golf, exotiku a dobrodružství, nepřehlížejte možnost navštívit Gambii a zahrát si na Fajara Golf Course. Tato země sice není na seznamu nejoblíbenějších turistických destinací, ale právě proto vám může nabídnout zážitky a zážitky, které nikdy nezapomenete.


Ubytování Gambie Fajara Golf Course


V Gambii se nachází skvělé místo k ubytování – Fajara Golf Course. Tato destinace je lákadlem pro milovníky golfových hřišť, ale také pro ty, kteří si chtějí užít pobyt v luxusním prostředí s nádherným výhledem a špičkovými službami.

Fajara Golf Course se nachází ve městě Fajara, jen pár kilometrů jižně od hlavního města Gambie, Banjulu. Toto 18jamkové hřiště je považováno za jedno z nejlepších v regionu a odráží bohatou golfovou tradici Gambie.

Celé okolí Fajara Golf Course je krásně upravené a nabízí bezprostřední vstup na pláž, která je proslavená svou krásnou písečnou krajinou a azurovou vodou. Na této pláži si tak můžete zahrát golfové zápasy a současně si užít chvíle relaxace pod palmy.

Hotel, který je součástí golfového hřiště, nabízí širokou škálu ubytování, od standardních pokojů po luxusní apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny vkusným stylem s moderními prvky a mají vlastní koupelny a balkony s výhledem na golfové hřiště nebo oceán.

Všichni hosté mají přístup k vybavení a službám golfového klubu, včetně restaurace, kde se podávají vybrané místní a mezinárodní pokrmy. Pro ty, kteří by chtěli trávit více času na hřišti, je k dispozici také bar, kde se dají objednat osvěžující nápoje po náročném dni na golfovém hřišti.

Samotné hřiště nabízí výzvy jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. Jeden z vrcholů Fajara Golf Course je jeho unikátní design, který využívá přirozené prvky Gambie. Nedaleko hřiště se nachází místní přístav, odkud si můžete pronajmout loď a vyplout na rybolov nebo výlet po pobřeží.

Pokud si chcete odpočinout od golfového hřiště, doporučuji navštívit některé z místních atrakcí, jako je například trh v Banjulu, Městské muzeum Gambie nebo Jammeh's Crocodile Pool. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové sporty, je v okolí také možnost vyjet si na surfování nebo windsurfing.

Fajara Golf Course je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v Gambii s kombinací golfu a relaxace. Budete si zde užívat krásné okolí, výjimečné služby a pohostinnost místních obyvatel. Bez ohledu na to, jestli jste golfista nebo ne, tato destinace vám poskytne nezapomenutelný zážitek v srdci západoafrického ráje.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Fajara Golf Course je skvělým místem pro milovníky golfu, kteří navštěvují Gambii. Tento golfový resort se nachází poblíž hlavního města Gambie, Banjulu, a nabízí nádherné a relaxační prostředí pro golfové nadšence.

Fajara Golf Course je jedinečný tím, že je jediným golfovým hřištěm v Gambii. Byl založen v roce 1973 a od té doby si získal pověst jednoho z nejlepších golfových hřišť v zemi. Hřiště se rozprostírá na rozloze více než 50 hektarů, které jsou plné zeleně a exotických rostlin.

Když na golfový resort přiletíte, budete okamžitě překvapeni malebnou atmosférou a krásou přírody v okolí. Fajara Golf Course je obklopen přírodními rezervacemi a přímořskou písečnou pláží, která přidává dovolené luxusní atmosféru golfového letoviska.

Samotné golfová hřiště nabízí 18 jamek a bylo navrženo s ohledem na krásu okolní krajiny. Fairwaye jsou dobře udržované a mají různé náročnosti, takže hřiště je vhodné jak pro začínající, tak pro pokročilé hráče. Přestože se jedná o menší hřiště, prvotřídní péče o hřiště a vysoce kvalitní tráva poskytují hráčům skvělý golfový zážitek.

Fajara Golf Course má také moderní golfovou akademii, kde profesionální trenéři nabízí výuku pro všechny úrovně hráčů. Pokud máte zájem zdokonalit své dovednosti, můžete se přihlásit do lekcí nebo dokonce najmout golfisty, kteří vám poskytnou osobní instrukce.

Kromě golfa si můžete také vychutnat další aktivity na letovisku. Fajara Golf Course nabízí bazén, tenisové kurty, wellness centrum a restaurace s tradičními a mezinárodními pokrmy. Můžete si zde tedy dopřát zasloužený relax po náročném dni na hřišti.

Pokud plánujete návštěvu Gambie a jste golfista, pak je letenka do Fajara Golf Course skvělou volbou. Toto golfové letovisko vám nabídne vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili kvalitní a relaxační dovolenou. Navíc, Gambie je krásná země plná přírodních krás a zajímavých míst, která můžete objevovat mimo golfová hřiště.

Při nákupu letenky si nezapomeňte zkontrolovat možnosti nabídky a slevy. Je také doporučeno zajistit si ubytování v blízkosti Fajara Golf Course, abyste měli přístup ke všem zařízením a aktivitám přímo na místě.

Takže neváhejte a naplánujte si svou cestu do Gambie a vychutnejte si skvělý golf a dovolenou v překrásném prostředí Fajara Golf Course.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Fajara Golf Course


Otázky:

1) Jak se dostat na Fajara Golf Course v Gambii?
2) Kolik stojí green fee na Fajara Golf Course?
3) Je na Fajara Golf Course možné si půjčit golfové vybavení?
4) Má Fajara Golf Course restauraci nebo bar?
5) Je nutné mít golfovou licenci pro hraní na Fajara Golf Course?

Odpovědi:

1) Fajara Golf Course se nachází v blízkosti hlavního města Banjul v Gambii. Lze jej snadno dostat taxíkem.
2) Green fee na Fajara Golf Course se liší v závislosti na tom, zda se jedná o večerní nebo ranní hru. Průměrná cena je okolo 60-70 Eur.
3) Ano, na Fajara Golf Course je možné si půjčit golfové vybavení.
4) Fajara Golf Course má restauraci a bar, kde jsou k dispozici občerstvení a nápoje.
5) Ano, je nutné mít golfovou licenci pro hraní na Fajara Golf Course. Pokud licenci nemáte, je možné ji získat přímo na místě v rámci krátkého tréninkového programu.


Počasí Gambie Fajara Golf Course


Gambia je známa svým tropickým a suchým klimatem s krátkými dešťovými obdobími. Země, která se nachází v západní Africe, je vyhledávanou turistickou destinací pro svou slunečnou a teplou atmosféru po většinu roku. Fajara Golf Course, nacházející se v blízkosti hlavního města Banjul, je jednou z nejoblíbenějších golfových destinací v Gambii.

Fajara Golf Course je považována za jedno z nejvíce malebných golfových hřišť v zemi. Nachází se na břehu Atlantského oceánu, což poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. Hřiště se skládá z devíti jamek, které jsou navržené tak, aby poskytovaly výzvu pro golfové nadšence všech úrovní.

Co se týče počasí, Fajara Golf Course zažívá podobné klimatické podmínky jako zbytek Gambie. Dominantním faktorem je teplota, která bývá v průměru kolem 30 °C po většinu roku. Teploty se mohou mírně lišit v závislosti na ročním období.

Dešťové období v Gambii nastává mezi červnem a zářím. Více než 80 % ročního srážkového úhrnu padne v tomto období. Během deštivých měsíců se můžete setkat s kratšími, avšak intenzivnějšími lijáky. I když jsou deště běžné, nijak výrazně neovlivňují hratelnost Fajara Golf Course.

Pro návštěvníky Fajara Golf Course je nejlepší období k navštívení během sucha. Od listopadu do května převažuje suché období, které nabízí slunečné a sušší podmínky pro hru. Právě tato doba je nejvhodnější pro plánování golfové dovolené v Gambii.

Díky příznivému počasí a nádhernému panoramatu Fajara Golf Course je oblíbenou destinací nejen pro golfisty, ale také pro turisty hledajících místo s výjimečnou atmosférou. Místní klima v kombinaci s klidným prostředím hřiště poskytuje ideální podmínky pro strávení volného času venku.

Celkově lze říci, že Fajara Golf Course v Gambii nabízí příjemné počasí pro golf většinu roku. Slunečné a teplé podnebí spolu s nádhernou krajinou hřiště vytvářejí ideální podmínky pro golfový zážitek. Bez ohledu na roční období můžete očekávat, že si užijete svou hru a prozkoumáte krásy pobřeží Gambie.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky