Objevte lety za nejlepší ceny

Grenada Levera Beach

Letenka Grenada Levera Beach


Grenada, malý ostrov v Karibiku, nabízí návštěvníkům krásné pláže, tyrkysovou vodu a pestrou flóru i faunu. Mezi oblíbené pláže v Grenadě patří i Levera Beach. Pokud o tomto ráji sníte, není nic jednoduššího než si zakoupit letenku a vyrazit podívat se na toto místo na vlastní oči.

Levera Beach se nachází na severu Grenady, v blízkosti vesnice Levera. Pláž je dlouhá asi 1 km a nabízí bílý písek a krásnou turquoisovou vodu, kterou obklopují palmové stromy. Vzhledem k tomu, že se nachází v severní části ostrova, je mnohem méně navštěvovaná než pláže na jihu Grenady. To znamená, že se můžete těšit na klid a soukromí.

Levera Beach je také známá tím, že se na ní kladou vejce karety, ohrožených želv středomořských. Ty sem přicházejí každoročně od března do srpna, aby zde nakladly svá vejce. Pokud budete mít štěstí, můžete sledovat tento unikátní proces zblízka.

Navíc je z Levera Beach krásný výhled na malebnou pobřežní skalnatou linii a na vzrušující krajinu. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se procházet přírodním parkem Levera National Park, který se nachází blízko. Areál se rozkládá na 450 akrů a nabízí turistům ucelený přehled o místním ekosystému.

Pokud se chystáte na Grenadu navštívit, koupit letenku na Levera Beach určitě stojí za to. Toto místo nabízí ideální kombinaci klidu, krásné přírody a jedinečných zážitků. Zkuste si na pláži poležet nebo se procházet podél pobřeží a užijte si to nejlepší, co Grenada nabízí.


Dovolená Grenada Levera Beach


Grenada je ostrov, který se nachází v jižním Karibiku a je známý svou krásnou přírodou a turistickými atrakcemi. Jednou z nejlepších pláží, kterou si zde můžete užít, je Levera Beach.

Levera Beach se nachází na severním pobřeží ostrova Grenada a je jedním z nejkrásnějších míst na Grenadě. Je to odlehlá a téměř nedotčená pláž, která láká turisty svým pískem bílé barvy a tyrkysově modrým mořem.

Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Levera Beach, je pronajmout si auto nebo využít některý z místních taxi služeb. Cesta k pláži je trochu strmá a klikatá, ale vyplatí se každý meter.

Když dorazíte na Levera Beach, budete okouzleni jejím vzhledem. Pláž je obklopena úchvatnými útesy a tropickou vegetací, která poskytuje stín a příjemné zázemí. Díky malému počtu návštěvníků si zde můžete užít klidného a soukromého prostředí.

Jednou z hlavních atrakcí Levera Beach jsou ohromující výhledy na okolní ostrovy a Atlantský oceán. Na klidném moři můžete vidět oceánské želvy, které se sem každoročně vrací, aby nakladly svá vejce. Tato pláž je jednou z mála míst na Grenadě, kde můžete vidět tyto ohrožené mořské živočichy.

Pro milovníky adrenalinových sportů nabízí Levera Beach také možnost surfování. Díky silným vlnám a větru je toto místo oblíbené mezi surfaři z celého světa. Pokud nejste zkušený surfař, můžete si pronajmout surfovací prkno a využít lekce od místních expertů.

Levera Beach je však nejen o přírodní kráse a adrenalinových zážitcích, ale také o klidu a odpočinku. Na pláži se nachází několik malých pískových dun, které vytvářejí přirozené křesla, do kterých si můžete sednout a užívat si sluncem zalité prostředí. Můžete si také vzít piknikový koš s lahodnými občerstveními a strávit zde romantický den s partnerem nebo rodinný výlet.

Dalšími aktivitami, kterými se můžete na Levera Beach zabavit, jsou potápění a šnorchlování. Díky čistotě vody a pestrosti podmořského života je toto místo ideální pro objevování korálových útesů a tropických ryb. Pokud nemáte vlastní potápěčskou výzbroj, můžete si ji půjčit v některé z místních potápěčských center.

Levera Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Grenada a určitě stojí za návštěvu. Pokud se chcete vyhnout turistickým davům a užít si klidnou atmosféru, tato odlehlá pláž je pro vás tou správnou volbou. Na Levera Beach najdete vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou - přírodu, adrenalin, klid a odpočinek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Levera Beach


Zde je několik nejčastějších dotazů a odpovědí o pláži Grenada Levera Beach:

1. Jak se dostanu na pláž Levera Beach?
- Pláž Levera Beach se nachází na severním pobřeží ostrova Grenada. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je automobil nebo taxi.

2. Je na této pláži vstupné?
- Ne, na pláži Levera Beach se neplatí žádné vstupné.

3. Můžu na této pláži kempovat?
- Bohužel, rozbíjení stanů na této pláži není povoleno.

4. Jsou na pláži k dispozici sprchy a toalety?
- Ano, na pláži Levera Beach najdete veřejné sprchy a toalety.

5. Je na této pláži možnost půjčení lehátek a slunečníků?
- Ano, na pláži je možné si půjčit lehátka a slunečníky.

6. Je tato pláž vhodná pro plavání?
- Levera Beach je známá svou silnou vlnitostí a proudy, takže plavání na této pláži není vždy bezpečné. Doporučuje se být velmi opatrný a sledovat pokyny záchranných plavčíků.

7. Existuje na pláži restaurace nebo občerstvení?
- Bohužel, na pláži Levera Beach nenajdete žádné restaurace nebo občerstvení. Doporučuje se přinést si vlastní jídlo a pití.

8. Jaké aktivity jsou na této pláži k dispozici?
- Na pláži Levera Beach si můžete užít krásných procházek, pozorovat místní ptactvo a případně se věnovat fotografování. Nejsou zde však k dispozici žádné vodní sporty ani jiné aktivity.

9. Kde se nachází parkoviště pro návštěvníky pláže?
- Parkoviště pro návštěvníky pláže Levera Beach se nachází nedaleko vstupu na pláž a je dostatečně velké pro všechny návštěvníky.

10. Je tato pláž oblíbená mezi turisty?
- Ano, pláž Levera Beach je oblíbená jak mezi místními obyvateli, tak i mezi turisty kvůli svojí krásné a nedotčené přírodě.


Ubytování Grenada Levera Beach


Grenada se může pochlubit mnoha krásami - křišťálově čistými plážemi, úchvatnými vodopády a tropickou přírodou. Jednou z nejlepších lokalit, kterou si můžete v Grenadě užít, je Levera Beach. A pokud hledáte kvalitní ubytování na pláži, nenajdete lepšího partnera než Grenada Levera Beach.

Tento hotel se nachází v těsné blízkosti pláže, takže stačí jen vyjít z vaší luxusní a pohodlné izby a vydat se do vln. Hotelový personál je skvělý a dokáže vám poskytnout kvalitní služby včetně přijetí na letišti, vypořádání s vašimi ubytovacími požadavky a výletů.

Pokojové vybavení je skvělé a nabízí veškeré moderní pohodlí včetně klimatizace, TV s plochou obrazovkou, bezplatného Wi-Fi připojení a soukromých balkonů. Ty nabízejí impozantní výhled na moře, a to je důkazem, že hotel se snaží splnit přání svých hostů.

Jídlo je další vynikající aspekt tohoto hotelu. Nezáleží na tom, zda chcete snídaně, obědy nebo večeře. Zážitek bude vždy nezapomenutelný. Nabídka jídel je bohatá a zahrnuje lahodné místní speciality i mediteránní kuchyni. Interiér restaurace je moderní a útulný, což vytváří atmosféru, díky které si budete připadat jako doma.

Kromě ubytování a jídla nabízí Grenada Levera Beach také další pohodlí jako bazén, fitness centrum a wellness. V wellness centru si můžete vychutnat masáže nebo vyplnit svůj program s relaxací v teplém vířivém bazénu pro maximální uvolnění.

Lokalita hotelu je dokonalá - Levera Beach je obzvláště oblíbenou atrakcí pro turisty, kteří hledají krásné pláže. Nachází se na severním pobřeží Grenady a nabízí nádherný výhled na Atlantik. Je rovněž vzdálená pouhých pár minut jízdy od dalších místních turistických atrakcí, včetně Les Moulins National Park a Bathway Beach.

Závěrem lze říci, že Grenada Levera Beach je skvělou volbou pro ty, kdo hledají luxusní a pohodlné ubytování blízko pláže. Hotel nabízí skvělé zázemí, vynikající jídlo a mnoho dalšího pro zábavu a relaxaci. Navštivte Grenadu Levera Beach a užijte si svůj nezapomenutelný pobyt v krásné Grenadě.


Počasí Grenada Levera Beach


Grenada je krásný karibský ostrov, který je známý svými bílými písečnými plážemi a turistickými atrakcemi. Jednou z nejpopulárnějších pláží na Grenadě je Levera Beach, která se nachází v severní části ostrova. Tato pláž nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek díky svému úchvatnému prostředí, jasně modrému moři a teplému podnebí.

Počasí na Grenadě se v průběhu roku mírně mění, ale většinou zůstává teplé a slunečné. Levera Beach, jako i většina dalších pláží na Grenadě, má tropické klima s vysokou teplotou po celý rok. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje mezi 23 - 31 °C a teplota vody bývá kolem 26 - 27 °C. V období letních měsíců, tedy od června do srpna, mohou návštěvníci zažít větší množství srážek, ale i tak je toto období vhodné pro plážové aktivity.

Levera Beach se nachází na severním pobřeží, což znamená, že je vystavena více větru než pláže na jižním pobřeží. Většinou fouká mírný vánek, ale občas se může vyskytnout i silnější vítr. Pokud se chystáte na pláž, doporučuje se mít s sebou ochranné sluneční brýle a případně i klobouk či šátek na hlavu.

Levera Beach je ideálním místem pro plavání, šnorchlování nebo potápění. Moře je zde klidné a čisté, takže návštěvníci si mohou užívat skvělý výhled na mořské živočichy a korálové útesy. Návštěvníci si zde mohou také pronajmout kajak nebo paddleboard a objevovat okolí z vody.

Celkově lze říci, že když se rozhodnete navštívit Grenadu a především Levera Beach, můžete se těšit na krásné a slunné počasí po celý rok. Dejte si pozor na vítr a nezapomeňte si s sebou přinést dostatek vody a ochranných pomůcek proti slunci. Levera Beach je skvělou volbou pro ty, kteří hledají méně přelidněné pláže s přírodním kouzlem a klidem, který pancíře roztaje kdekoli na světě.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky