Objevte lety za nejlepší ceny

Japonsko Niseko

Ubytování Japonsko Niseko


Niseko je překrásné horské středisko a jedno z nejoblíbenějších turistických cílů v Japonsku. Leží na severním ostrově Hokkaidó a je známé svými fantastickými lyžařskými podmínkami, malebnou přírodou a příjemnou atmosférou. Pro milovníky zimních sportů i pro ty, kteří preferují klid a relaxaci, je Niseko ideální volbou.

Co se týče ubytování, Niseko nabízí širokou škálu možností, které uspokojí potřeby i nároky různých typů turistů. Pro ty, kteří preferují luxusní a moderní ubytování, jsou zde k dispozici luxusní apartmány a hotely s prvotřídním vybavením a službami. Tyto hotely často nabízejí také výhled na malebné panorama hor a sněžných plání.

Pro ty, kteří chtějí zažít autentickou japonskou atmosféru, jsou zde tradiční ubytovací možnosti, jako jsou ryokany. Jedná se o tradiční japonské hotely, které zahrnují pokoje s tatami (tradiční japonské rohože) a futony (tradiční japonské matrace). Tyto ryokany také nabízejí možnost vyzkoušet si japonskou koupelnu a posezení na futonu při podávání tradičního jídla.

Pro rodiny a skupiny přátel jsou k dispozici i domy a apartmány, které poskytují větší prostor a soukromí. Tyto ubytovací možnosti často zahrnují vlastní kuchyňku, což je skvělé pro ty, kteří chtějí vařit vlastní jídlo a zažít japonskou kuchyni v její podobě.

Niseko je známé svými kvalitními lyžařskými svahy a poskytuje skvělou infrastrukturu pro lyžování. Většina ubytování je přímo připojena na lyžařské trasy, takže si hosté mohou užívat pohodlí sjezdovek v bezprostřední blízkosti svého hotelu nebo apartmánu.

I mimo lyžování a snowboarding je v Niseko mnoho možností, jak strávit čas. Turisté se mohou vydat na pěší túru a objevovat krásy okolních hor, navštívit termální lázně (známé jako onseny), kde se mohou uvolnit a relaxovat, nebo se podívat na tradiční japonské chrámy a svatyně.

Celkově vzato, Niseko je jedinečným a fascinujícím místem pro ubytování v Japonsku. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše preference a požadavky, je tu něco pro každého. Zbývá jen vybrat si tu nejlepší možnost ubytování a zažít toto kouzelné místo na vlastní kůži.


Letenka Japonsko Niseko


Japonsko Niseko - Ráj pro lyžaře a snowboardisty

Pokud hledáte dokonalou kombinaci přírodní krásy, kvalitních sjezdových tratí a úžasného jídelníčku, pak je pro vás jistě ideální destinací Japonsko Niseko. Tento malebný koutek v severní části Japonska je známý svými fantastickými lyžařskými podmínkami a je nezapomenutelným místem pro milovníky zimních sportů.

Niseko se nachází na ostrově Hokkaidó a je jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Japonsku. Jeho nadmořská výška a horský terén umožňují skvělé sněhové podmínky po většinu zimy. Právě díky těmto ideálním podmínkám se sem sjíždějí sportovci z celého světa.

Hlavními atrakcemi Niseko jsou její fantastické sjezdovky a sněhové parky. Zde najdete různorodé tratě pro jakékoli úrovně lyžování nebo snowboardingu. Místní oblast je známá také jako "Champagne Powder Capital", díky svému suchému sněhu, který je nejen velmi kvalitní, ale také se na něm díky jeho vlastnostem skvěle jezdí.

Niseko zahrnuje čtyři hlavní střediska - Grand Hirafu, Niseko Village, Annupuri a Hanazono, které nabízejí širokou škálu možností pro sjezdové aktivity. V každém ze středisek naleznete moderní lanovky a vleky, které vás rychle převezou na vrchol hor a umožní vám maximální využití sjezdových tratí. Nejlepší je začít na vrcholu Niseko Annupuri, kde můžete zažít panoramatické výhledy na okolní hory a poté se vydat na svůj vlastní adrenalinový sjezd.

Lyžařský zážitek v Niseku však není jen o sjezdu. Je to také o atmosféře a prostředí. Místní horské vesničky a jejich tradiční architektura zajišťují autentický japonský zážitek. Po náročném dni na svazích můžete strávit večer relaxací v některých z nejlepších lázní na světě, známých jako "onseny". Tyto termální lázně slouží jako vynikající relaxační místo a jsou ideální pro zahřátí těla po dlouhém dni stráveném na sněhu.

Kromě lyžování a relaxace v lázních je Niseko také známé svou kulturní atmosférou. Region je bohatý na tradiční japonskou kulturu a historii. Můžete navštívit místní chrámy, zenové zahrady a podniknout výlety do okolních malých měst, abyste si prohlédli místní řemeslné trhy a ochutnali gastronomické speciality.

Pro cestovatele z celého světa je letenka do Japonska Niseko nepochybně skvělou volbou. Toto magické místo nabízí úžasnou kombinaci sněžných svahů, relaxace v horkých pramenech a kultury. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý lyžař, Niseko vám poskytne možnost zažít zimní radovánky a objevování nových horizontů.


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko Niseko se nachází v oblasti Hokkaido, kde panuje mírné podnebí s chladnými zimami a teplými léty. Niseko je oblíbeným místem pro lyžaře a snowboardisty díky hojnosti sněhu, který padá od listopadu až do května. Průměrná teplota v zimě se pohybuje kolem nuly až minus 10 stupňů celsia, což vytváří ideální podmínky pro lyžování a sněžné radovánky.

V létě je Niseko ovlivněno monzunovými větry a průměrná teplota se pohybuje kolem 20-25 stupňů celsia. Občasné deště způsobují zelenější krajiny a ideální podmínky pro pěší turistiku.

Celkově je Niseko charakteristickým místem s vysokými srážkami a vysokým sněhovým pokryvem v zimě. Vzhledem k své poloze na severu ostrova Hokkaido je Niseko vystaveno silným větrům a sněhovým bouřím. Toto počasí je ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentický zimní zážitek, ale pro ty, kteří hledají slunečné pláže a horké počasí bude Niseko spíše skluzavkou.

Vzhledem k průměrnému počtu srážek během roku, který může dosáhnout až 14 metrů sněhu v zimě a v hodnotě 1,5 m v létě, se Niseko stává místem, kde se mohou turisté těšit jak na velké množství lyžování, tak i na krásnou zelenou krajinu v létě. Je to také skvělé místo k návštěvě pro ty, kteří hledají něco jiného, než je tradiční japonská kultura a zvyky.

Celkově je Niseko krásným místem s nádhernou přírodou během celého roku. Pokud máte rádi zimní radovánky, nebo jste zkrátka nadšení do bílé krajiny, potom je Niseko ideálním místem pro vás, kde se můžete těšit na adrenalin z jízdy na lyžích a sněžných plotech. Pokud si chcete zabít čas po celý rok, pak je Niseko ideálním místem, kde se můžete těšit na turistiku, jízdu na kole a návštěvy krásných míst v okolí. Jedno je jisté, Niseko zajisté nepřipomíná mnohé místy na světě.


Dovolená Japonsko Niseko


Japonsko je jednou z nejatraktivnějších dovolenkových destinací na světě. A mezi mnoha zajímavými místy, která byste měli zvážit při plánování svého výletu, byste neměli zapomenout na Niseko.

Niseko je malebná oblast na severu japonského ostrova Hokkaidó. Je známá především svými dokonalými podmínkami pro lyžování a snowboarding, které si zde mohou užít jak začátečníci, tak zkušení sportovci.

V Niseku jsou čtyři hlavní lyžařská střediska - Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri, která nabízí na 2 000 hektarech lyžařských svahů a 800 hektarech mimo zastavěné oblasti. Díky hojným srážkám sněhu a suchému klimatu je zajištěno snadné sjíždění až 15 metrů suchého prašanu každou zimu.

Niseko je také domovem mnoha kvalitních ubytovacích zařízení, včetně luxusních hotelů, apartmánů a chat. Většina z nich nabízí pohled na krásné hory a možnost zaplavit se v horkých pramenech - známých jako "onseny". Díky nim si můžete užít relaxační koupel venku, zatímco si užíváte výhled na sněhem pokrytou krajinu.

Dalším důvodem, proč byste měli navštívit Niseko, je jeho gastronomie. Město je plné restaurací a kaváren, které nabízí širokou škálu japonských pokrmů, jako jsou sushi, ramen a tempura. Kromě toho můžete ochutnat i další mezinárodní kuchyně, aby bylo zajištěno, že každý návštěvník najde něco, co mu chutná.

Nedisponuje-li vaše dovolená pouze zimními radovánkami, můžete si v Niseku užít mnoho dalších aktivit. V létě můžete zkusit jízdu na horském kole, turistiku nebo golf. Poté, co se obdarujete krásným výhledem a čas strávený na čerstvém vzduchu, se můžete odpočinout v jednom z místních lázních zařízení.

Další výhodou Niseka je jeho přírodní krása. Okolní hory, potoky a jezera nabízejí neuvěřitelně krásné scenérie, které okouzlují návštěvníky. Můžete si vzít fotoaparát a prozkoumat okolní oblasti, kam vás přivedou sítě rozmanitých turistických tras.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Niseku, připravte se na zážitky, které vás budou naplňovat paměť na celý život. Ať už je cílem vaší cesty lyžování, relaxace nebo objevování jiných kultur, Niseko je určitě jedno z míst, které musíte na své cestě zahrnout. Nezapomeňte si vyzkoušet japonskou kuchyni, užít si kouzlo přírody a zeměplavby po nabízených atrakcích. Vaše dovolená v Niseku bude nezapomenutelná.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


1. Jak se dostat do Niseka z letiště v Sapporu?
Odpověď: Nejrychlejší způsob je vzít si přímý autobus z letiště Chitose nebo Sapporo, který jezdí přímo do Niseka. Další možností je vzít si vlak z letiště do Otaru a poté přestoupit na vlak do Niseka.

2. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Niseka?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Niseka je v zimě, zejména od prosince do března, kdy jsou zde nejlepší sněhové podmínky pro lyžování a snowboarding. Nicméně, Niseko je také krásné během jara a léta, kdy můžete využít turistických tras a užít si horský vzduch.

3. Jaké jsou možnosti ubytování v Niseku?
Odpověď: V Niseku jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně hotelů, apartmánů, penzionů a hostitelů. Oblasti Hirafu, Annupuri a Hanazono jsou oblíbenými místy pro turisty.

4. Jaké jsou nejlepší lyžařské a snowboardové trasy v Niseku?
Odpověď: V Niseku je mnoho skvělých tras pro lyžování a snowboarding. Některé z nejlepších tras zahrnují Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri. Každá z těchto oblastí nabízí odlišné terény a úrovně obtížnosti.

5. Existují v Niseku také jiné aktivity než lyžování?
Odpověď: Ano, v Niseku je také možnost vyzkoušet si další aktivity, jako například sněžnicové túry, psí spřežení, jízdu na sněžných skútrech, horské cyklistiky a lázně na volném vzduchu.

6. Kde se dá nejlépe najíst v Niseku?
Odpověď: V Niseku je mnoho skvělých restaurací nabízejících širokou škálu japonské, západní a mezinárodní kuchyně. Oblast Hirafu je známá svými restauracemi, kde si můžete vyzkoušet například sushi, ramen, robata nebo tradiční japonský oběd.

7. Jaké jsou další atrakce v okolí Niseka?
Odpověď: V okolí Niseka jsou další zajímavé atrakce, včetně lázní Rusutsu, jezera Toya, města Otaru s jeho historickým centrem a Ghoski Onsen s lázněmi na volném vzduchu.

8. Jak komunikovat s místními obyvateli, kteří nemluví anglicky?
Odpověď: I když většina turisticky orientovaných míst a hotelů v Niseku má personál hovořící anglicky, je stále dobré naučit se základní japonské fráze a slovíčka, abyste mohli komunikovat s místními obyvateli. Mnoho aplikací a překladačů vám může také pomoci při překonávání jazykové bariéry.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky