Objevte lety za nejlepší ceny

Řecko Korfu Acharavi

Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Korfu Acharavi


Jak se dostat na Korfu z letiště?

Existuje několik způsobů, jak se dostat z letiště na Korfu do Acharavi. Nejběžnější možností je využití taxíku, který vás doveze přímo do Acharavi. Další možností je využití autobusu, který je levnější, ale může trvat déle. Autobusová linka číslo 7 je nejlepší pro cestu do Acharavi.

Jak dlouho trvá cesta z letiště do Acharavi?

Cesta z letiště do Acharavi trvá přibližně 1 hodinu taxíkem a přibližně 2 hodiny autobusem, v závislosti na dopravní situaci.

Kolik stojí taxi z letiště do Acharavi?

Cena taxi z letiště do Acharavi se může lišit v závislosti na sezóně a doby dne. Přibližná cena by se měla pohybovat mezi 45 a 65 eury.

Jaké jsou nejlepší pláže v Acharavi?

V Acharavi najdete několik krásných pláží. Nejznámější a nejoblíbenější pláže jsou pláž Acharavi, Kalamaki Beach a Roda Beach. Všechny tyto pláže nabízejí čistý písek, modrou vodu a řadu plážových zařízení a vodních sportů.

Kolik stojí pronájem slunečníka a lehátka na pláži v Acharavi?

Ceny za pronájem slunečníka a lehátka se mohou lišit v závislosti na pláži a sezóně, ale přibližně by se měly pohybovat kolem 8-10 eur za den.

Jaké jsou nejlepší restaurace v Acharavi?

V Acharavi najdete mnoho restaurací, které nabízejí tradiční řeckou kuchyni i mezinárodní jídla. Některé z nejlepších restaurací v Acharavi jsou Navigator Restaurant, Dionisos Taverna, Roussos Taverna a Castello Restaurant.

Kde si mohu koupit suvenýry v Acharavi?

V Acharavi najdete několik obchodů, které prodávají suvenýry a místní řemesla. Některé z nejběžnějších prodejců suvenýrů jsou Art & Gift Shop, Loom-Knit by Hand a Korfiot Products.

Existují v Acharavi nějaké bankomaty?

Ano, v Acharavi se nacházejí několik bankomatů, které umožňují výběr hotovosti. Nejběžnější bankomaty, které najdete v Acharavi, jsou od Eurobank, Alpha Bank a Piraeus Bank.

Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v okolí Acharavi?

V okolí Acharavi najdete několik zajímavých aktivit a atrakcí. Mezi nejoblíbenější patří návštěva starého města Korfu, procházka k hradu Angelokastro, výlet lodí na ostrov Vidos, návštěva Achilleion Palace a vodní sporty na pláži.


Ubytování Řecko Korfu Acharavi


Korfu je krásný ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři. Pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, doporučujeme se ubytovat v oblasti Acharavi, která se nachází na severu ostrova a nabízí nádherné pláže, čisté moře a mnoho aktivit pro turisty.

Acharavi je oblíbenou lokalitou mezi turisty, hlavně díky svým krásným plážím a příjemnému počasí. V této oblasti najdete mnoho hotelů, apartmánů a vil, které nabízejí široké spektrum služeb a pohodlné ubytování pro každého.

Pro ty, kteří hledají levné ubytování, můžeme doporučit některé hotely, jako je třeba hotel Century Resort nebo hotel Nireas. Tyto hotely nabízejí pohodlné pokoje s veškerým vybavením, jako je například TV, klimatizace a Wi-Fi připojení.

Ti, kteří chtějí pobyt strávit v luxusnějším prostředí, by mohli zvolit ubytování v některé z vil, které se nacházejí v této oblasti. Vily, jako je například vila Princess Diana nebo vila Tourla, nabízejí nejen úchvatné výhledy na moře, ale také bazény, zahrady a soukromé terasy.

Acharavi není jen o plážích a ubytování, ale také o aktivitách, které zde najdete. Můžete si například pronajmout auto a projíždět se po okolí, navštívit některé zajímavé turistické oblasti nebo si vyzkoušet některé vodní sporty, jako je například potápění či jachting.

Pokud hledáte místo, kde se můžete dobře ubytovat během vaší návštěvy Korfu, Acharavi je pro vás ideálním místem. Nabízí pohodlné a čisté ubytování, krásné pláže, mnoho aktivit a úchvatné výhledy na moře.


Počasí Řecko Korfu Acharavi


Řecko, Korfu, Acharavi - nejlepší destinace pro letní dovolenou s bohatým historickým a kulturním dědictvím. Co se týče počasí, Korfu se pyšní příjemným středomořským klimatem, které je charakteristické suchými a teplými léty a mírnými zimami.

Acharavi, ležící na severovýchodě Korfu, má průměrnou letní teplotu kolem 30 stupňů Celsia a minimální teplotu okolo 22 stupňů Celsia. Tento region je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek od každodenního shonu. Slunce ozařuje vše kolem a nedaleko se rozkládají nádherné pláže s krásnou tyrkysovou vodou.

Pokud se rozhodnete navštívit Acharavi v létě, nezapomeňte si s sebou vzít sluneční krém a ochrannou přilbu. Pláže jsou široké a dlouhé, ideální pro pobyt s rodinou nebo přáteli. Navštivte pláž Agios Spiridon, která je velmi populární díky svému bílému písku a čistému moři. V blízkosti se nachází mnoho hotelů a restaurací a také možnosti pro různé sportovní aktivity, jako je vodní lyžování, potápění nebo paragliding.

Přestože léto bývá suché, mohou se občas vyskytnout příležitostné bouřky. Tyto krátkodobé srážky nicméně nebrání tomu, aby jste si užili slunné a teplé dny. Když nepobýváte na pláži, navštivte místní památky a turistické atrakce, jako je starověký chrám Artemis, hrad Kassiopi nebo muzeum Acharavi.

V zimě se počasí v Acharavi ochlazuje na průměrnou teplotu okolo 16 stupňů Celsia. Když je méně turistů a ceny ubytování jsou nižší, Acharavi je stále pohostinným místem pro návštěvy. Pro milovníky zimních sportů jsou k dispozici lyžařská střediska v nadmořské výšce a příjemné procházky krajinou.

Celkově řecký ostrov Korfu s městečkem Acharavi nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají odpočinek, užívání sluníčka, krásnou krajinu a opravdový kousek dějin. Podnebí nabízí spoustu slunečných dnů a teplo, které vás obdaří zážitky na celý život.


Dovolená Řecko Korfu Acharavi


Korfu je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a jeho největším letoviskem je Acharavi. Toto malebné místo je známé svými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem a půvabnou horskou krajinou. Dovolená v Acharavi je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace, pobytu na pláži a poznávání místní kultury a tradic.

Acharavi se nachází na severním pobřeží ostrova Korfu a nabízí turistům spoustu možností, jak si užít svůj pobyt. Nejoblíbenější částí letoviska je jeho dlouhá pláž s jemným pískem a čistým mořem. Pláž je dobře vybavena sprchami, slunečníky a lehátky, takže se můžete celý den oddávat opalování a koupání. Kromě toho je zde také mnoho vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na banánu nebo šnorchlování.

Pro ty, kteří se chtějí dostat z pláže, je zde bohaté kulturní dědictví Acharavi. Můžete navštívit ruiny starověkého chrámu a zbytky starověkého města, které poskytují fascinující pohled na minulost ostrova. Je zde také muzeum, které dokumentuje historii a kulturu regionu. Procházka úzkými uličkami kolem bílých domů s oblázky na fasádách je také nezapomenutelným zážitkem.

Večery v Acharavi jsou rovněž skvělé. Můžete si vychutnat tradiční řeckou kuchyni v jedné z místních tavern nebo si pohodlně sednout na terasu s výhledem na moře a ochutnat místní speciality. Pokud máte rádi noční život, najdete zde také několik barů a klubů, ve kterých si můžete zatancovat do rána.

Další výhodou Acharavi je jeho strategická poloha na ostrově. Můžete si pronajmout auto a vydat se na objevování dalších kouzelných lokalit Korfu. Nejvýznamnějšími atrakcemi jsou zámek Achilleion, který nechal postavit císařná Alžběta Bavorská, a starobylé město Korfu s jeho úzkými uličkami a pevností.

Celkově řecký ostrov Korfu a konkrétně letovisko Acharavi nabízí skvělé možnosti pro dovolenou plnou relaxace, zábavy a poznávání místní kultury. Krásné pláže, historická naleziště a bohatá gastronomie vás jistě nenechají na pochybách o tom, že jste si vybrali správný cíl pro vaši dovolenou.


Letenka Řecko Korfu Acharavi


Letenka do Řecka – Korfu Acharavi

Hledáte ideální místo pro letošní dovolenou? Možná byste měli zvážit návštěvu řeckého ostrova Korfu a obzvláště malebného letoviska Acharavi. Aby vaše dovolená mohla začít co nejdříve, měli byste zvážit dobu, kterou strávíte ve vzduchu. Letenka je samozřejmě nezbytnou součástí cesty, a proto vám přinášíme několik tipů a informací, aby vaše cesta byla co nejsnazší a příjemná.

Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety z různých evropských destinací do Korfu. Řecko je oblíbenou turistickou destinací, a proto se můžete těšit na širokou nabídku letů. Nejbližším mezinárodním letištěm k Acharavi je letiště Ioannis Kapodistrias na Korfu, které se nachází přibližně 40 km jihovýchodně od letoviska.

Délka letu se samozřejmě liší v závislosti na místě, odkud vyrážíte. Západní Evropa a Spojené království mají nejkratší lety, které trvají přibližně 2 až 3 hodiny. Pokud se však rozhodnete cestovat z jiných částí Evropy nebo ze Spojených států, může trvání letu trvat déle, až 4 až 6 hodin. Je důležité se s touto informací obeznámit předem, abyste měli vhodný plán.

Cena letenky se také liší v závislosti na sezóně a na letecké společnosti, kterou si vyberete. Doporučuje se hledat a porovnávat ceny letenek od různých dopravců. Pokud máte pružnost co se týče dat odletu a příletu, můžete také zvažovat last minute nabídky, které mohou být levnější.

Jakmile přistáváte na letišti Ioannis Kapodistrias v Korfu, můžete pokračovat v cestě do letoviska Acharavi. Existuje několik možností, jak se dopravit – můžete si pronajmout auto a projet si ostrov na vlastní pěst, využít taxi služby nebo využít místní autobusovou dopravu. Vzdálenost z letiště do Acharavi je přibližně 40 km, takže si můžete užít nádhernou jízdu a pokochat se nádhernými výhledy na ostrov.

Acharavi je jedním z nejpopulárnějších letovisek na Korfu a nabízí krásné pláže, historické památky a skvělé restaurace a bary. Je skvělým místem pro rodinnou dovolenou i pro mladé páry, kteří hledají relaxaci a zábavu. Pláže jsou čisté a krásné, voda je průzračná, a tak si můžete užívat opalování a koupání. Ve večerních hodinách můžete vyrazit do místních restaurací, kde si můžete vychutnat lahodnou řeckou kuchyni a ochutnat typické místní speciality.

Nyní, když víte něco více o letence do Řecka a o letovisku Acharavi, zbývá už jen zabalit si kufry a začít se těšit na dovolenou plnou slunce, moře a zábavy. Pamatujte, že cesta je stejně důležitá jako cíl, a proto si užijte celou dobu trávenou ve vzduchu i na zemi.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky