Objevte lety za nejlepší ceny

Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


1) Jak se dostanu na Dunmore Town na Bahamách?
- Mohu se tam dostat letecky nebo lodí. Nejbližším mezinárodním letištěm je letiště North Eleuthera, které je asi 20 minut jízdy na trajektu od Dunmore Town. Také je možné se tam dostat přímou lodní dopravou z hlavního města Nassau.

2) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Dunmore Town?
- Nejlepší doba na návštěvu Dunmore Town je v zimě (prosinec až březen), kdy je nejstabilnější a nejmírnější počasí. V létě může být horko a vlhko, ale je to také oblíbená doba pro potápění a šnorchlování.

3) Co bychom měli vidět a dělat v Dunmore Town?
- Dunmore Town je známý svými krásnými plážemi a možnostmi pro šnorchlování a potápění. Můžete si také prohlédnout historickou část města se svými růžovými domy a navštívit starou pevnost Fort Montagu. Další možnosti jsou golfová hřiště, rybaření, vodní sporty a relaxace na pláži.

4) Kde bychom měli zůstat v Dunmore Town?
- V Dunmore Town je mnoho šarmantních a luxusních hotelů a resortů. Můžete si vybrat z varianty plážových bungalovů, butikových hotelů nebo apartmánů. Doporučené hotely jsou například Pink Sands Resort, The Landing a Coral Sands Hotel.

5) Jaká je místní kuchyně v Dunmore Town?
- Místní kuchyně na Bahamách je ovlivněna karibskou kuchyní a anglomanskou tradicí. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce, palačinky s oblohou a tradiční bahamský salát se šťávou z citrusových plodů. V Dunmore Town jsou také různé restaurace s mezinárodními kuchyněmi.

6) Jak se pohybovat po Dunmore Town?
- Dunmore Town je malé a snadno procházetelné sídlo, které se dá snadno prozkoumat pěšky. Pokud potřebujete přepravu, můžete si pronajmout golfový vozík, který je populární volbou mezi turisty.

7) Existují nějaké turistické atrakce v blízkosti Dunmore Town?
- Ano, v blízkosti Dunmore Town se nachází přírodní rezervace Glass Window Bridge, která nabízí úchvatné výhledy na oceán. Také je možné se vydat na výlet do blízkého přístavu Harbour Island, kde najdete další pláže a restaurace.

8) Jaká je místní kultura na Bahamách?
- Místní kultura na Bahamách je bohatá a ovlivněna africkými, anglickými a karibskými tradicemi. Hudba, tanec a jídlo jsou důležitou součástí bahamské kultury. Můžete se setkat s místními obyvateli, kteří jsou přátelští a hostinní.


Počasí Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou známé svým nádherným počasím a jedním z nejzajímavějších míst, kde si můžete užívat slunce, teplého moře a bílé písečné pláže, je Dunmore Town na Harbour Island. Tato malebná destinace leží ve východní části Baham a nabízí idylické prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Dunmore Town má tropické klima s horkými a vlhkými léty a mírnými zimami. Teploty se pohybují kolem 26 °C až 32 °C po celý rok, což z ní činí ideální místo pro dovolenou. Návštěvníci si mohou užít průměrnou denní teplotu okolo 28 °C, což je dokonalé počasí pro plážování, potápění a další volnočasové aktivity.

Léto na Bahamách je charakterizováno vysokou vlhkostí vzduchu a nízkými srážkami. Období mezi červnem a listopadem je považováno za hurikánovou sezónu, a i když Bahamy nejsou vždy přímo postiženy, je stále dobré sledovat předpovědi počasí a návštěvníci by měli být připraveni na možný výskyt nepředvídatelných bouří.

Zima na Bahamách je relativně mírná a suchá. Mírnější teploty přinášejí příjemnější podmínky pro turisty, kteří si chtějí užít vodní sporty, potápění nebo procházky po pláži. Denní teploty se pohybují kolem 22 °C až 26 °C a noci jsou příjemně chladné s teplotou kolem 16 °C.

Vzhledem k idylickému počasí je Dunmore Town na Harbour Island velmi oblíbeným místem pro turisty z celého světa. Turisté si zde mohou užívat slunečního svitu po většinu roku a prozkoumávat krásy Karibiku. Pláže jsou zde čisté, jemné písky jsou bílé a voda je azurově modrá. Toto místo je rovněž oblíbené mezi potápěči a šnorchlaři díky úžasným korálovým útesům.

Pokud chystáte dovolenou na Bahamách, Dunmore Town na Harbour Island je jedním z nejlepších míst, kde si můžete užít nádherné počasí a jedinečné prostředí. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro plážování, potápění nebo procházky po historických ulicích, rozhodně nebudete zklamáni. Příroda, kultura a dovolená snů na Bahamách vás zcela pohltí a zanechá vám nezapomenutelné vzpomínky.


Ubytování Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Dunmore Town na bahamském ostrově Harbour Island je krásnou obcí s nezapomenutelnými plážemi a aktivitami, které byste mohli zažít. Ať už hledáte luxusní dovolenou s relaxačním ubytováním, nebo jste dobrodružný typ, který rád objevuje nová místa, Dunmore Town má mnoho nabídek pro všechny vaše dovolenkové sny.

Pokud hledáte luxusní ubytování, na Bahamách nejspíše najdete to, co hledáte. Dunmore Town nabízí širokou škálu luxusních hotelů, vil a plážových domů, které plní požadavky rozmanitých cestovatelů.

Jedním z nejpopulárnějších ubytování je hotel The Dunmore. Tento pětihvězdičkový hotel je velmi luxusní, ale stále nabízí relaxační a příjemnou atmosféru. The Dunmore nabízí krásné pokoje s výhledem na záliv, ale můžete si také pronajmout plážový dům s vlastním bazénem. Můžete si tady užít i jídelní zážitky, protože hotel má vlastní restauraci, která podává špičkové pokrmy s čerstvými surovinami.

Dalším populárním hotelem na ostrově je Coral Sands. Tento hotel se nachází na pláži a nabízí širokou škálu pokojů a suit s krásným výhledem na pláž a oceán. Hotel také nabízí své hosty různé aktivity, jako jsou lodní výlety, potápění a tenis na otevřených kurtech.

Pokud hledáte ubytování s vlastním bydlením, Harbour Island nabízí několik možností. Pronájem plážových domů je velmi oblíbený způsob ubytování na tomto ostrově. Tyto domy jsou vybavené moderními doplňky a jsou často umístěny přímo u pláže. Většina plážových domů nabízí i bazén a otvorené verandy, kde se můžete těšit na krásné západy slunce.

Můžete si také pronajmout vilu, pokud hledáte ubytování pro větší skupinu. Vily jsou obvykle větší a luxusnější než plážové domy.

Dunmore Town na Harbour Island je jedno z nejkrásnějších míst na Bahamách a nabízí nádherné pláže, zábavu a mnoho možností ubytování. Ať už hledáte luxusní dovolenou, nebo rodinnou dovolenou na pláži, Dunmore Town a Harbour Island nabízejí širokou škálu možností pro každého.


Dovolená Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Bahamy jsou známé svými bílými plážemi, tyrkysově modrými vodami a tropickým rájem. Mezi turisty se jedno z nejoblíbenějších míst stala Dunmore Town na ostrově Harbour Island. Tato malebná destinace se nachází na severu Baham, přímo naproti Eleuthera Island.

Dunmore Town je malé a klidné městečko s barevnými domky ze dřeva a kamene, vytvářejícími jedinečnou atmosféru. Centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí turistům autentický karibský zážitek.

Hlavní atrakcí Dunmore Town je jeho neuvěřitelně krásná pláž rozkládající se podél atlantického pobřeží. Bílý písek, ocasaté palmy a tyrkysově modrá voda vytvářejí nezapomenutelný pohled a prostředí pro opalování, plavání nebo procházky podél nábřeží. Pláže na Bahamách jsou ceněny jako jedny z nejkrásnějších na světě a Dunmore Town není výjimkou.

Město nabízí také řadu večerní zábavy a kulturních aktivit. Existuje mnoho restaurací, kaváren a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality a koktejly. Života se zde odvíjí v pomalém rytmu, který je typický pro karibské ostrovy.

Mezi další atrakce v okolí Dunmore Town patří například Pláž Svetlého Petra, která je známá pro své mělké vody a korály, které jsou ideální pro šnorchlování. Lze si také pronajmout kajaky či jachty a vyrazit na moře, kde si můžete vychutnat vodní sporty, jako je například potápění nebo rybaření.

Pokud jste příznivci historie, určitě navštivte staré koloniální budovy, které si zachovávají svou původní krásu a historický význam. V Dunmore Townu se nachází například Fort Montagu, který sloužil jako obranná pevnost během napoleonských válek.

Když se budete pohybovat po Dunmore Townu, určitě potkáte místní obyvatele, kteří jsou známí svou přátelskostí a pohostinností. Bahamci jsou hrdí na svou kulturu a rádi se s vámi podělí o své tradice a zvyky.

Dunmore Town je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pokud si přejete uniknout od ruchu měst a strávit čas v přírodě, Bahamy jsou pro vás tou pravou volbou. Dunmore Town na ostrově Harbour Island je opravdu nepopsatelně krásné místo, které vám nabídne nezapomenutelný zážitek z dovolené.


Letenka Bahamy Dunmore Town (Harbour Island)


Harbour Island, známý také jako Dunmore Town, je malý ostrov, který se nachází v severním Bahamském souostroví. Tento malebný ostrov je jednou z nejkrásnějších turistických destinací v Karibiku. Poskytuje úchvatné bílé písečné pláže, tyrkysové moře a bohatou historii.

Letenka na Bahamy Dunmore Town je vstupenkou do ráje na zemi. Tento ostrov nabízí dokonalý únik od rušného života a přináší pocit klidu a luxusu. Přestože je Dunmore Town malý, má na svém území spoustu aktivit a památek, které stojí za prozkoumání.

Jednou z nejznámějších atrakcí na ostrově je Pink Sand Beach. Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Její růžový písek je vytvořen z rozemletých korálů, které se promíchaly s bílým pískem. Skvělé podmínky pro potápění, šnorchlování a plavání jsou zde také lákadlem pro návštěvníky.

Další zajímavostí je historický centrum Dunmore Town. Při procházce ulicemi tohoto malého městečka se návštěvníci dostanou do 18. století. Jsou zde úzké dlážděné uličky, barevné dřevěné domy a historické budovy. Místo je ozdobeno květinami a každou uličkou je cítit atmosféra minulosti.

Návštěvníci také mohou navštívit dobrodružnou plavbu na plachetnici kolem okolních odlehlých ostrovů. Tato aktivita je oblíbená mezi dobrodružnými turisty, kteří si zde mohou vychutnat klidnou plavbu na tyrkysových vodách. Během plavby mají cestující příležitost okouzlit se krásou tropických ostrovů, průzračným mořem a úchvatnou faunou a flórou, které jsou v těchto vodách rozšířené.

Pro milovníky vodních sportů je Dunmore Town také skvělým místem pro šnorchlování, potápění, rybaření a jízdu na vodním skútru. Tyto aktivity nabízejí skvělou příležitost pro objevování úžasného podmořského světa a prozkoumávání korálových útesů.

V neposlední řadě jsou Bahamy známé také pro svou bohatou kuchyni. Místní kuchyně nabízí širokou škálu pokrmů, včetně čerstvého mořského ovoce, tradičních karibských specialit a světové kuchyně. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou chuť a kvalitu místní kuchyně v jedné z mnoha restaurací a kaváren na ostrově.

Letenka na Bahamy Dunmore Town je zaručeným zážitkem plným překrásných pláží, historie a dobrodružství. Tato destinace je ideální pro milovníky přírody, vodních sportů a pro ty, kteří hledají útěk od každodenního shonu. Dunmore Town a jeho okolí představují jedinečnou kombinaci krásy, zábavy a relaxace, která stojí za objevování.


Zajištění nejnižší ceny

Tisíce uspokojených klientů

Největší online sortiment letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Prozkoumat letenky